DSO’da toplantı öncesi ilk açıklama!

DSO’da toplantı öncesi ilk açıklama!

Denizli sanayi odasında seçim heyecanı yaşanıyor. Sanayi odası, başkanını belirlemek için toplandı. Toplantı öncesi ilk açıklama dso başkan adayı okan konyalıoğlu'ndan geldi.

Denizli Sanayi Odası’nda (DSO) Başkanlık seçimi, 4 Ekim 2022 Salı günü gerçekleştirildi. Mevcut Başkan Müjdat Keçeci’nin aday olmadığı seçimde DSO Başkan Yardımcısı ve yeni dönem Başkan Adayı Okan Konyalıoğlu ile Selim Kasapoğlu başkanlık için yarıştı. Seçimde 17 meslek grubunda bulunan bin 531 üyeden yaklaşık bin 200 kişi oy kullandı. Her iki adayın da eşit oy alması üzerine seçim meclise bırakıldı. Seçimde belirlenen 36 kişilik meclis oluşturuldu. Denizli Sanayi Odası başkanını bugün belirleyecek.

Toplantı öncesi açıklamalarda bulunan Okan Konyalıoğlu ‘’Güzel demokratik bir yarış oldu. Denizli sanayicisinin şehrimizin ne kadar önemli bir şehir olduğunu hem sanayicilik tarafında hem de demokrasinin güzel temsil edilmesi anlamında bence çok doğru bir noktadayız, şuanda da bunu sonlandırmak için buraya geldik. Bir mutabakata vardık, biraz sonra zaten tek liste olarak çıkacağız, toplantıdan çıktığımızda sizler de göreceksiniz. Bence güzel oldu. Sonuçta şuana kadar örnek bir yarışma olmuştu, bundan sonra yine sonlandırılması da bence herkese, her yere, bütün birimlere odalara, borsalara, siyasete de örnek olacak bir gelişmeyle sonlandıracağımızı düşünüyorum. Çıkacak sonuçta Denizli sanayisine katkı koyacaktır diye değerlendiriyorum’’ diye konuştu.

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir