Voleybolda Çivril şampiyonu Kızılcasöğüt


Çivril Belediyesi ve Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü koordinesinde düzenlenen Geleneksel Mahalleler Arası Voleybol Turnuvası sone erdi. Nefes kesen final müsabakasını 3-2 kazanan Kızılcasöğüt Mahallesi şampiyon oldu. 

İl merkezi ve ilçelerde spor faaliyetleri hız kesmeden devam ediyor. Çivril’de geleneksel hale gelen Mahalleler Arası Voleybol Turnuvası, büyük heyecana sahne oldu. İlçe halkının yoğun ilgi gösterdiği turnuva maçları dolu tribünlere oynandı. Çivril spor salonunda 16 takımın katıldığı turnuvanın final maçı Kızılcasöğüt ile Yamanlar Mahallesi arasında oynandı. Çivril Kaymakamı Hasan Akbulut, Belediye Başkanı Niyazi Vural ve Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman ve protokol üyeleri de final maçını takip etti. Maça fırtına gibi başlayan Kızılcasöğüt setlerde 2-0 üstünlüğü elde etmesine rağmen Yamanlar Mahallesi geriden gelerek beraberliği yakaladı ve maçı uzatma setine götürdü. Uzatma setinde bulduğu fırsatları kaçırmayan Kızılcasöğüt Mahallesi Voleybol Takımı rakibini yenerek turnuva Şampiyonu oldu.

Müdür İlman takımları tebrik etti

Turnuva finalini takip eden Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman, Çivril’de gençlik ve spor alanında yapılan çalışmaların artarak devam edeceğini belirtti. Gençlik Merkezi, Spor Kompleksleri ve Çivril Öğrenci Yurdu ile gençlerin her zaman yanlarında olduklarını ifade eden Müdür İlman, turnuvaya katılan takımları tebrik ederken organizasyonda emeği geçen paydaşlara ve tribünleri dolduran sporseverlere teşekkür etti.

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir