Çameli İlçe Stadyumu yeniledi

Çameli İlçe Stadyumu yeniledi

Amatör Lig’de mücadele eden Çameli Belediyespor ve diğer spor karşılaşmaları ve etkinliklerin yapıldığı saha, Belediye Başkanı Cengiz Arslan’ın öncülüğünde Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Toto Teşkilatı Destekleri ile profesyonel kulüplerin statlarını aratmayan bir görünüme kavuştu.

Spora ve Sporcuya Önem verdiklerini hatırlatan Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan İlçemizde Gençlerimize ve Spora Önem veriyoruz bunun getirdiği sorumlulukla İlçe Stadyumu yeni sezona hazır hale getirdik.

Çameli Belediyespor kendi evinde oynayacak

Başkan Arslan, futbol severlerin daha konforlu bir ortamda maç izleyebilmesi için bazı çalışmalar gerçekleştirdik. Soyunma odalarını hakem odalarını yeniledik, Yedek Kulubüleri ve Saha Çimlerini sentetik hale getirdik. Futbolun gerçek emekçileri her şeyin en iyisini hak ediyor. Bu anlayışla İlçe stadyumunu sporcular ve sporseverler için daha modern hale getirdik. Spor ve sporcu İlçesi Çameli’mize yakışan budur. Çameli Belediyespor’umuza ve Amatör Futbol Ligi’nde ilimizi temsil edecek olan takımlarımıza başarılar diliyorum.” dedi.

Nice zaferler bizleri bekliyor

Çameli Belediyespor Başkanı İdris Öz 2022 yılında tüm maçlarımızı ilçe dışında oynadık taraftarlarımız kendi sahamızdaki maçları özledi bundan sonra iç saha maçlarını ev sahipliği yapacağız. Stadımız TFF’nin öngördüğü şartlara uygun hale getirildi ve 2023 sezonunda Stadımız taraftarının huzuruna çıkıyor. Yenilenmiş yüzü ile bambaşka bir İlçe Stadyumumu bizleri bekliyor. Bence 1. Lig kriterlerinin de üzerinde bir stadyum oldu. Çameli’mizin marka değeri her geçen gün yükseliyor. Nice zaferler ve başarılar kazanacağımız bu stadyum şimdiden İlçemize hayırlı olsun” dedi.

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir