ZAFER MAHALLESİ’NDE HALISAHA AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

ZAFER MAHALLESİ’NDE HALISAHA AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Merkezefendi Belediyesi’nin ilçe genelinde hayata geçirdiği halı sahalardan biri olan Zafer Mahallesi Halı Sahası yapılan törenle hizmete açıldı.

Merkezefendi Belediyesi ilçe genelinde yapını tamamladığı halı sahalardan birinin açılışını daha gerçekleştirdi. Zafer Mahallesi’ne yapılan halı saha düzenlenen törenle hizmete girdi. Açılış törenine; Merkezefendi Kaymakamı Şükrü Görücü, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Merkezefendi Belediye Başkan Yardımcıları Hasan Kılıç, Yusuf Görgüç, Fatih Işık ve Ayhan Mazıoğlu, Merkezefendi Belediyesi Meclis Üyeleri, Zafer Mahallesi Muhtarı Raşit Şenocak ve mahalle sakinleri katıldı.  Açılışta mahalle sakinlerine hitap eden Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “Merkezefendi Belediyesi olarak ilk kurulduğumuz günden beri spora çok önem veriyoruz. Şuana kadar Merkezefendi sınırları içerisindeki başta okullar olmak üzere birçok mahallemize otuza yakın halı saha kazandırmış bulunuyoruz. Zafer Mahallemiz’in başta okul müdürümüz, imamımız ve muhtarımız olmak üzere bizden bir talebi vardı. Zafer Mahallemiz hepimizin bildiği gibi sanayi ile konutun iç içe geçtiği arada kalmış bir mahallemiz. Ama biz Merkezefendi Belediyesi olarak vatandaşlarımız nerede yaşarsa yaşasın mutlaka hizmeti ulaştırmak durumundayız felsefesi ile halı sahamızı zafer mahallesine kazandırmış bulunuyoruz. Herkese hayırlı uğurlu olsun” dedi.

“YATIRIMLARI YAKINDAN TAKİP EDİYORUZ”

“Bugün burada güzel bir günde sizlerle olmaktan dolayı çok mutluyum” diyen Merkezefendi Kaymakamı Şükrü Görücü, “Sayın başkanım, başkan yardımcılarım, muhtarım, değerli mesai arkadaşlarım, sevgili hemşerilerim bugün burada güzel bir günde, hayırlı bir günde, hayırlı bir tesisin açılışı için sizlerle birlikte olmaktan çok mutluyum. Öncelikle hepinizi en içten dileklerimle selamlıyorum. Biraz önce sayın başkanımız sporla ilgili yatırımları anlattı. Hemen hemen ihtiyaç olan her yerde halı saha ve tesisler yapıldı. Zaten zaman zaman kendisiyle bir araya gelip nereye ne yapılacağı noktasında hep görüşüyoruz. Bu yatırımları da yakından takip ediyoruz. Bittiğinde de birlikte açıyoruz. Ben öncelikle başkanımız başta olmak üzere bu açılışta emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bu tesislerin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” diye konuştu.Konuşmalar sonrasında protokol üyeleri ile kurdele kesimi gerçekleştirildi. 

 

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir