Yeni filmi için Babadağ’ı seçti

Yeni filmi için Babadağ’ı seçti

Mahallenin Muhtarları, Emret Komutanım, Kaygısızlar ve Deli Dumrul gibi filmlerin yönetmeni Oğuz Yalçın, önümüzdeki dönemde ‘Hadi Bee’ filminin çekimlerine başlayacak. Yeni filmine plato arayan ünlü Yönetmen Yalçın, bu kapsamda Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı’yı ziyaret etti.

Mahallenin Muhtarları, Emret Komutanım, Kaygısızlar, Deli Dumrul gibi filmlerin yönetmeni Oğuz Yalçın, ‘Hadi Bee’ filminin çekimlerine hazırlanıyor. Birçok ünlü oyuncunun yer alması beklenen projenin yapımını; ‘Liman Yapım’ adına Burak-Barış Ünsalan üstlenilecek. Aralık ayında çekimlerinin başlaması planlanan filmine uygun yeri bulmak için Denizli’ye gelen ünlü Yönetmen Yalçın, bu kapsamda Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı’yı ziyaret etti. ‘Hadi Bee’ filminin ilçede çekilmesi için Başkan Atlı ile görüşen Yönetmen Yalçın; “Babadağ, bence Ege’nin en iyi film platosu özelliğini taşıyor. Aksilik olmazsa yeni film için aralık ayında çekimlere başlayacağız” dedi. Aydın, Denizli ve Muğla’da oyunculuk eğitimleri açacağının altını çizen Yönetmen Yalçın; filmlerinde de kendi yetiştirdiği oyuncuları oynatacağını belirtti.

“BABADAĞIMIZIN BÖYLE BİR PROJEDE ADININ OLMASI BİZLERE GURUR VERİR”

Ziyarette konuşan Başkan Atlı; “Babadağımızın böyle bir projede adının olması bizlere gurur verir. Bu film Babadağ’ın turizm konusunda ilerlediği yolun önünü açacaktır. Babadağ’ın tanıtılması ve turizmiyle bir cazibe merkezi haline gelmesi için böyle projelerde her zaman bulunmak istiyoruz. Yönetmenimiz Oğuz Yalçın’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim” dedi. Film için önümüzdeki günlerde tekrar bir araya gelecek olan Başkan Atlı ve Yönetmen Yalçın, herhangi bir pürüz çıkmaması durumunda filmin çekimlerinin Babadağ’da yapılması adına gereken özveride bulanacaklarını belirttiler.

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir