YAZMALI VEKİLE GEYİK BOYNUZU’NDAN BIÇAK

YAZMALI VEKİLE GEYİK BOYNUZU’NDAN BIÇAK

CHP Denizli Milletvekili Melike Basmacı’ya Sinop’ta Geyik Boynuzundan yapılmış bıçak hediye edildi.

Cumhuriyet Halk Partisi TBMM KİT Komisyonu üyesi Denizli Milletvekili Melike Basmacı, Öğretmenler günü dolayısı ile CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz’in davetlisi olarak, Cumhuriyet Halk Partisi Merkez ilçe başkanlığınca parti binasında düzenlenen kahvaltıya katıldı.

Kahvaltı sonrasında Sinop Milletvekili Barış Karadeniz ile birlikte  Sinop Belediye Belediye Başkanı Baki Ergül'ü makamında ziyaret eden Yazmalı Efe’ye, Sinop’a özgü Geyik Boynuzu’ndan yapılmış özel yapım Bıçak hediye edildi.

Sinop’ta yoğun ilgi ile karşılaşan CHP Denizli Milletvekili Melike Basmacı, “Bugün sabah Öğretmenler Günü’nü öğretmenlerimizle birlikte kahvaltı yaparak kutladık. Benim için çok değişik özel bir gün oldu. Sinop Milletvekilimiz Barış Karadeniz, Belediye Başkanımız Baki Ergül ve İl Başkanı Barış Ayhan, Merkez ilçe Başkanı Aysun Özsönmez başta olmak üzere tüm Sinop’lulara teşekkür ediyorum. Geyik Boynuzundan imal eilmiş özel yapım hediyeleri de benim için sürpriz oldu. Güzel misafirperverlikleri nedeniyle kendilerine ve Sinop’lulara çok teşekkür ediyorum. Dedi.

CHP Milletvekili Basmacı, daha sonra Sinop’ta esnafları gezdi. Bir balıkçı esnafının reyonunda gördüğü balığı eline alan Basmacı, tezgaha gelen müşterilere balık satışı yaptı.

Gezisi sırasında zaman zaman Kahvehanelere de dalan Basmacı, Sinop’ta büyük ilgi gördü. Çocuklarında sevgilisi haline gelen Basmacı, onlarla kısa süreli sohbetler etti. Çocuklarının ailelerinin isteği üzerine çocuklarla birlikte poz verdi.

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir