VERGİ DAİRESİ’NDEN BİLGİLENDİRME STANDI

VERGİ DAİRESİ’NDEN BİLGİLENDİRME STANDI

Denizli Vergi Dairesi tarafından 6736 sayılı “Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması Kanunu” hakkında Merkezefendi İlçesi Bayramyeri Meydanı’nda stant kuruldu.

Denizli Vergi Dairesi tarafından 6736 sayılı “Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması Kanunu” hakkında Bayramyeri Meydanı’nda bilgilendirme standı kuruldu. 5 Kasım Cumartesi Günü açılan stant, 7 Kasım Pazartesi günü mesai bitimine kadar Bayramyeri Meydanı’nda açık olacak. Bilgilendirme standında ziyaretçilere broşürler dağıtılarak kanunla ilgili bilgiler verildi.

Denizli Vergi Dairesi’nde Gelir Uzman Yardımcısı olarak görev yapan Cevdet Ceylanlar “Vatandaşlarımızı bilgilendirmek amacıyla meydana standımızı kurduk. Yapılandırmaların 25 Kasım tarihine uzamasından dolayı bilgisi olmayan kişilere ulaşmak adına buradayız. Vergi Dairesi’ne gelemeyenler içinde bir uygulamamız var. Mobil olarak telefonlarına gelir yapılandırması ile ilgili uygulamayı telefonlarına indirdikleri zaman daha kolay bilgi de almış olacaklardır. İnternet üzerinden de yapılandırma yapabilirler. Bunlarla ilgili bilgi veriyoruz” diye konuştu. 

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir