Vali Karahan Güney’i ziyaret etti

Vali Karahan Güney’i ziyaret etti

İlçe gezilerine devam eden Denizli Valisi Hasan Karahan, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Güney’e gitti.

Denizli Valisi Hasan Karahan, ilçe ziyaretlerine devam ediyor. Bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Güney’e giden Vali Karahan, ilk olarak Güney Kaymakamlığı’nı ziyaret etti.

Burada Kaymakam Vekili Pınar Uz’dan ilçenin ve kamu yatırımlarının son durumu hakkında bilgi alan Karahan, ardından ilçedeki Entegre Hastanesi’ne geçti.

Poliklinik, laboratuvar ve acil bölümlerinde incelemelerde bulunan Vali Karahan, Başhekim Hüseyin Turan’dan Hastanenin genel durumu hakkında bilgi aldı.

Güney ziyareti kapsamında İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı’na da ziyaret eden Vali Karahan, görevli güvenlik güçlerimizden ilçedeki asayiş ve diğer güvenlik durumu hakkında bilgi aldı.

Vali Karahan, hayırsever iş adamı Yasin Tokat tarafından ağabeyi Fevzi Tokat adına yaptırılan ve yapımı devam eden Fevzi Tokat Ortaokulu inşaatında incelemelerde bulundu.

Son olarak Güney Belediyesi’ne geçen Vali Karahan, Belediye Başkanı Halil Ayhan ve belediye personeli tarafından karşılandı.

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir