VALİ ALTIPARMAK GENÇLİK SPOR MÜDÜRLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİ

VALİ ALTIPARMAK GENÇLİK SPOR MÜDÜRLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİ

Spor, insan vücudunu ve psikolojisini zinde tutarak daha kaliteli bir yaşam sunar. Vali Dr. Ahmet Altıparmak, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünü ziyaret ederek kurumun çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünden sorumlu Vali Yardımcısı Celalettin Cantürk, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu ile Müdür Yardımcıları tarafından karşılanan Vali Altıparmak, İl Müdürü İbanoğlu’nu Makamında ziyaret etti.

Burada Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürlerinin de katıldığı toplantıda Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu, gençlere ve öğrencilere spor alışkanlığı kazandırılması ile ilgili faaliyetleri, spor etkinlikleri ve kulüp çalışmaları hakkında Vali Dr. Ahmet Altıparmak’a bilgiler verdi. Denizli’de 49 branşta faaliyet gösterildiği ve 99.025 lisanslı sporcu olduğunu söyleyen İbanoğlu, 657 engelli lisanslı sporcunun bulunduğunu, lisanslı sporcu sayısı bakımından ilk 5 branşın satranç, atletizm, yüzme, karate, voleybol’dan oluştuğunu söyleyerek, ayrıca 248 gençlik ve spor kulübünün bulunduğunu ve farklı branşlarda da 76 milli sporcunun çalışmalarını sürdürdüğünü ifade etti.

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir