“Umarım çalışma şartları daha da iyi duruma gelir”

“Umarım çalışma şartları daha da iyi duruma gelir”

Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladığı mesajında, “Gece-gündüz koşturan basın çalışanlarımızın şartlarının daha da iyi duruma gelmesini temenni ediyorum” dedi.

Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı. Denizli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Osman Nuri Boyacı’nın şahsında yönetim kurulu üyelerinin, tüm medya çalışanlarının gününü kutladığını söyleyen Başkan Akcan, “Muhabirden, editöre, matbaa işçisinden teknik elemanlara, yazar ve televizyon çalışanlarına kadar basın yayın organları içinde çalışan tüm emekçilerin günü kutlu olsun” dedi.

Başkan Akcan, açıklamasında sonra şu görüşlere yerverdi: “Başta Denizli Gazeteciler Cemiyeti ve Denizli basın çalışanları olmak üzere yurt genelinde zor koşullar altında mesleğini icra etmeye çalışan bütün gazetecilerin gününü yürekten kutluyorum. Basın mensuplarının çalışma şartlarını iyileştirmeye yönelik düzenlemeler nedeniyle 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyoruz. Kamuoyunun bilgilendirilmesi ve aydınlatılması adına önemli bir görevi yerine getiren, gece-gündüz koşturan basın çalışanlarımızın şartlarının daha da iyi duruma gelmesini temenni ediyorum”

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir