TÜRK TELEKOM EMEKLİ OLAN ÇALIŞANLARINA PLAKET VERDİ

TÜRK TELEKOM EMEKLİ OLAN ÇALIŞANLARINA PLAKET VERDİ

Türk Telekom Denizli İl Müdürlüğü tarafından, farklı birimlerde çalışan ve emekli olan 13 çalışan için ‘Teşekkür Resepsiyonu’ düzenlendi. Emekli olan çalışanlara emeklerinden ötürü teşekkür plaketi verildi.

Türk Telekom Denizli İl Müdürlüğü tarafından farklı birimlerde çalışan ve emekliye ayrılan 13 çalışan için ‘Teşekkür Resepsiyonu’ düzenlendi. Türk Telekom Toplantı Salonu’nda düzenlenen resepsiyona; Türk Telekom Denizli İl Müdürü Kadircan Eskihancılar, Türkiye Haber-İş Sendika Temsilcisi İzmir Şube Başkan Yardımcısı İrfan Uygun, Türk Telekom Planlama Müdürü Şirzat Temiz, Türk Telekom Operasyon Müdürü İlkay Aktaş, Türk Telekom Ticari Faaliyetler Müdürü Halil İbrahim Sönmez, Türk Telekom’dan emekli olan 13 çalışan ve yakınları ve Türk Telekom çalışanları katıldı. Türk Telekom’un farklı birimlerinde hizmet veren ve emekliye ayrılan; Nevzat Yağcı, Metin Sözer, Mehmet Zeki Şahin, Murat Oğuz, Arif Karakurt, Rafet Yıldırım, Mustafa Çiyim, Musa Şahan, Hatice Öztürk, Saffet Coşgun, Yusuf Eroğlu, Mustafa Aydoğdu ve Fethi Karakaş’a verdikleri hizmetlerden ötürü ‘Teşekkür Plaketi’ verildi. Emekliye ayrılan çalışanlara teşekkür plaketini, Türk Telekom Denizli İl Müdürü Kadircan Eskihancılar takdim etti. Plaketlerin verilmesinin ardından, üzerinde Türk Telekom logosu bulunan pasta hep birlikte kesildi.

“KAPIMIZ HER ZAMAN AÇIK”

Emekliye ayrılan çalışanlar için düzenlenen resepsiyonda açılış konuşmasını Türk Telekom Denizli İl Müdürü Kadircan Eskihancılar yaptı. Müdür Eskihancılar; “Bugün burada aramızdan emekli olmak suretiyle ayrılan 13 arkadaşımızın plaketlerini vermek ve kendileriyle helalleşmek adına toplantı düzenledik. Değerli arkadaşlarımız genç yaşlarda şirkette işe başlıyor ve her biri 25 yılın üzerinde hizmet vererek kendi istekleriyle emekliye ayrılıyorlar. Allah bundan sonraki yaşamlarında sağlık ve mutluluklarını eksik etmesin. Kendilerine şirketimize vermiş oldukları hizmetlerden, yaşadıkları kurum aidiyetlerinden ve sorumluluk anlayışlarından dolayı teşekkür ediyorum. Emekleriyle şirketimizin bayrağını bir tık ileriye taşıma gayreti içerisine giriştiler. Kendilerine minnettarız. Başta gönül kapılarımız olmak üzere, oda ve şirket kapılarımız kendilerine ve ailelerine ardına kadar açıktır” dedi. 

“ARKADAŞLARIMIZA YAŞAMLARINDA SAĞLIK VE MUTLULUKLAR DİLİYORUM”

Emekli olan arkadaşlar her şeyin iş gücüyle yapıldığı dönemlerde başladılar işe. Bağlamış olduğunuz bütün direkler bu arkadaşların elinden geçti. Daha hala o direkler duruyor. Arkadaşlarımıza 2. yaşamlarında sağlık ve mutluluk diliyorum.  

“BÖYLE GÜZEL BİR ORTAMDAN AYRILDIĞIM İÇİN ÜZÜLÜYORUM”

25 yıllık çalışma hayatının ardından emekliye ayrılanların arasında yer alan Fethi Karakaş, duygularını DRT Denizli ve Denizli Gazetesi muhabirlerine aktardı. Karakaş; “Ben burada 25 yılımı verdim. Buradaki arkadaşlarla iyisiyle kötüsüyle çabalar sarf ettik. Büyük hizmetler verdik. Önümüzdeki yıllarda sağlığımız olduğu sürece yaşantımızı devam ettireceğiz. Buradaki arkadaşlarımıza da kolaylıklar ve işlerinde başarılar diliyorum. Böyle güzel bir ortamdan ayrıldığımız için şu an çok duyguluyum. Herkese mutluluklar diliyorum. İlk 3 ay ailemle huzurlu bir vakit geçirmeyi planlıyorum. Sonrasında da oğlanlarımla beraber bir şeyler yapmayı düşünüyorum” dedi.  

PINAR ÇANKAYA-MEHMET ÜNLER

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir