TANITIM ATAĞI SÜRÜYOR

TANITIM ATAĞI SÜRÜYOR

Denizli turizmini tanıtma adına atılan adımlara bir yenisi daha eklendi. Ülkemizin köklü seyahat acentelerinden Kamil Koç Turizm, otobüs ve bilet satış noktalarına seyahat edecek yolcuları için hazırladığı ‘Yolculuk’ isimli dergisinde Denizli’ye ayrı bir parantez açarak; kentimizi müşterilerine tanıttı.

‘Denizli’ denilince artık herkesin aklına ilk olarak Pamukkale gelmeyecek. Vali Dr. Ahmet Altıparmak öncülüğünde başlatılan Denizli turizmini tanıtım atağı, hızla sürüyor. Geçtiğimiz günlerde Tempo Travel dergisinde özel ek olarak, yine aynı derginin Avrupa’da yayınlanmak üzere yabancı dil baskısı özel sayısında yer alan Denizli, şimdide Türkiye’nin en köklü seyahat acentesi olan Kamil Koç Turizmin tanıtım dergisinde yer aldı. ‘Yolculuk’ isimli derginin Kasım ayı sayısında 14 sayfada tanıtılan kentimiz, otobüs ve bilet satış noktalarında seyahat yapacak olan yolculara tanıtılıyor.

1926 yılında kurulan ve bugüne kadar ülkemizde tüm bölgelerde ve birçok şehre otobüsleri ile yılda milyonlarca yolcuyu taşıyan Kamil Koç Turizm firmasının dergisi ile yolcular Kasım ayı dergisinden Denizli’nin turizm, kültür ve şehir güzelliklerini görme ve tanıma fırsatı bulacak. 

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir