SÜRÜCÜ TURİZM BAYRAYERİ’NDE DE HİZMET VERECEK

SÜRÜCÜ TURİZM BAYRAYERİ’NDE DE HİZMET VERECEK

Turizm sektörünün duayen ismi Mehmet Sürücü tarafından 2010 yılında kurulan ve Sürücü Turizm; Balıkesir, İzmir ve Manisa’dan sonra Denizli şubesini hizmete açtı.

Turizm Acentası Sahibi Mehmet Sürücü, Balıkesir, İzmir ve Manisa’dan sonra Denizli şubesini hizmete açtı. Ağırlıklı olarak umre ziyaretlerini gerçekleştiren Sürücü Turizm’in 4’üncü şubesinin açılışına Denizli TURSAB Yönetim Kurulu Başkanı Turhan Köseoğlu başta olmak üzere, Mehmet Sürücü’yü dostları, sevenleri ve ailesi yalnız bırakmadı. Açılış konuşmasını yapan TURSAB Denizli Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Turhan Köseoğlu Denizli’deki turizm şirketinin 40.’sını Mehmet Sürücü’nün açtığını belirterek; “Bugün itibariyle sayımız 40’a ulaştı. 40. Şube Mehmet Sürücü’ye nasip oldu. Turizm alanında Denizli, Türkiye’de hak ettiği payı mutlaka alması gerekiyor. Turizmi ne kadar çeşitlendirirsek, ilimizde Türkiye’de bir fark yaratır” diye ifade etti. Açılıştan önce konuşan İşadamı Mehmet sürücü “2 Kasım 2010 tarihinde kurulduk. İlk merkez şubesini İzmir’de açtık. Bir yıl sonra Edremit şubemizi açtık. 1 buçuk yıl sonra da Turgutlu şubemizi açtık. Şimdi de Denizli şubemizin açılışını yapıyoruz. Allah bu yolda bizleri mahcup etmesin” diye konuştu.

Konuşmaların ardından açılış duasını Mehmet sürücü kendisi yaptı. Duadan sonra kurdela kesildi, yeni hizmet binası gezildi.

 

 

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir