SUBAŞIOĞLU’NDAN 4 MAHALLEYE ÜST YAPI MÜJDESİ

SUBAŞIOĞLU’NDAN 4 MAHALLEYE ÜST YAPI MÜJDESİ

Merkezefendi Belediye sınırları içerisinde yer alan Akkonak, Karaman, İlbade ve Muratdede Mahallelerinde üst yapı çalışmalarına başlanıyor. Önümüzdeki günlerde yapılması planlana üst yapı çalışmaları için Başkan Muhammet Subaşıoğlu DRT Haber’e özel açıklamalarda bulundu.

Merkezefendi Belediye Meclisi’nde geçtiğimiz günlerde yapılan meclis toplantısında önemli bir gündem maddesi görüşüldü. Meclisin gündem maddesi ilçedeki üst yapı çalışmalarıydı.  Merkezefendi Belediye Meclisi’nde gerçekleştirilen görüşmelerde 4 mahalle için ilk adım atıldı. Buna göre alt yapısı tamamlanan Akkonak, Karaman, Muratdede, İlbade Mahalleleri’nde üst yapı çalışmaları başlayacak. Üst yapı çalışmalarının başlatılmasıyla ilgili Merkezefendi Belediye Meclisi oy birliği ile karar aldı, Denizli Büyükşehir Belediyesi ile koordineli bir şekilde çalışma yürütülmesi adına yapılacak olan protokol için Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu’na oy birliği ile yetki verdi. Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, konuyla ilgili DRT Haber’e özel açıklamalarda bulundu. Subaşoğlu,”

Subaşıoğlu, “Akkonak, Karaman, Muratdede, İlbade Mahalleleri’nde alt yapı çalışmaları tamamlandı. Artık burada üst yapı çalışmaları başlayacak. Bu mahallelerimizde üst yapı çalışmaları için Denizli Büyükşehir Belediyemizle koordineli bir çalışma yapılması için meclisimiz oy birliği ile bir karar vererek, protokol imzası için yetki verdi.  Merkezefendili hemşerilerimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir