Siyaset ve iş dünyası bu düğünde buluştu

Siyaset ve iş dünyası bu düğünde buluştu

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Yusuf Garip’in oğlu Alperen düzenlenen görkemli sünnet düğününde erkekliğe ilk adımını attı. Yoğun katılımın olduğu sünnet düğünü, protokol üyeleri başta olmak üzere, siyaset ve iş dünyasından çok sayıda ismi bir araya getirdi.

MHP İl Başkanı Yusuf Garip ile Sevcan Garip’in oğulları Alperen’in sünnet düğünü, Lara Garden Düğün Salonu’nda gerçekleştirildi. Sünnet düğününe; Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Üyesi ve eski Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Denizli Valisi Ali Fuat Atik, AK Parti Denizli Milletvekili Nilgün Ök, AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör, Büyük Birlik Partisi İl Başkanı İsmail Karateke, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanvekili Ali Değirmenci, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Pamukkale Belediye Başkan Yardımcısı Ayhan Soyfidan, Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, Baro Başkanı Adnan Demirdöğer, yüksek yargıdan isimler, ilçe belediye başkanları, ilçe kaymakamları, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, daire müdürleri, iş dünyasından çok sayıda isim, partililer ve davetliler katıldı. 

Sünnet düğününde Sevcan ve Yusuf Garip çifti, mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan yakınları ve davetlilerle tek tek ilgilendi. Düğün salonuna at üzerinde gelen Alperen’in sünnet düğününde, mehter gösterisi davetlilerin büyük beğenisini toplarken, zeybek ekibi de unutulmaz bir gösteriye imza attı. Sünnet düğününde konuşan Başkan Garip; “Evladımızın sünnet düğünü için ilçelerimizden, Denizli’den ve çevre il ile ilçelerden gelen eş, dost, akrabalarıma teşekkür ederim. Mesaj yollayan, iyi dilek temennilerinde bulunan tüm Denizlili kardeşlerimi tüm vatandaşlarımı teşekkür ediyorum. Rabbim birliğimizi beraberliğimizi bütünlüğümüzü dâhim eylesin. Gelemeyip de iyi temennileride bulunan her bir kardeşimizi de aynı mürüvvetti aynı mutlulukları can-ı gönülden göstermesini dilek ve temenni ediyorum. Buraya teşrif eden tüm misafirlerimizi şükranlarımızı sunuyorum” dedi. (İHA)

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir