SERT, ‘DENİZLİLİ ERKEKLER BENİ ÇOK ŞAŞIRTTI’

SERT, ‘DENİZLİLİ ERKEKLER BENİ ÇOK ŞAŞIRTTI’

Forum Çamlık tarafından organize edilen Fashion Week etkinlikleri kapsamında Denizli’ye gelen ünlü Moda tasarımcısı İvana Sert, etkinlik öncesinde basınla buluştu. Yarışmaya daha çok erkeklerin katıldığını dikkat çeken; Sert, “Denizli’de modanın yeri olduğunu bilmiyordum. Çok şaşırdım. Denizli’de moda yakından takip edildiğini gördüm. Denizlili erkekler beni çok şaşırttı” dedi.

Forum Çamlık tarafından organize edilen Fashion Week etkinlikleri kapsamında Denizli’ye gelen ünlü Moda tasarımcısı İvana Sert, etkinlik öncesinde basınla buluştu. Yarışma öncesi basınla buluşan Moda Tasarımcısı Sert, yarışmaya erkeklerin daha fazla talep göstermesine şaşırdığını belirterek; “İnanılmaz şaşırdım. Çoğunluğu erkekler başvurmuş. Üç kişiyi zaten kafamdan seçtim. Denizli’de modanın yeri olduğunu bilmiyordum. Çok şaşırdım. Denizli’de moda yakından takip edildiğini gördüm. Denizlili erkekler beni çok şaşırttı” diye konuştu.

“MODA KURBANI OLMAYIN”

Bu yılın sonbahar-kış kreasyonları hakkında da bilgiler veren Modacı Sert “Ekoselere geri dönüş başladı. Rengarenk desenler, karışık desenler ve iki rengi aynı anda kombine edecek şekilde olacak. Bu yıl çok enteresan bir şey daha var, elbisenin altına pantolon giyilecek artık. Geçen sene şık bir elbisenin altına spor ayakkabı gördük. Bu yıl şık bir elbisenin altına pantolon geliyor. Bazen bu kombinler güzel görülebilir. Ama moda kurbanı olmamak lazım. Duruşuna, vücuduna göre giyinmek gerekiyor. Kıyafetin rengi teninize göre olmalı. Bol paça giymek istiyorsanız ince olmalısınız. Bacak boyunu uzatmak isitorsanız İspanyol paça pantolon giymelisiniz. Bu yıl toprak tonları, kırmızı, beyaz, pastel tonları ağırlıkta olacak. Sandalet altında çorap giyilecek. Ben eskiden çok kızıyordum. Şimdi giyinsinler hiç kızmayacağım. Modacılar da artık şaşırmışlar. Ne yapacakları belli değil. Elbisenin altında pantolonu görünce, kendi kendime seneye ne yapacakları acaba diye sordum. Modacılar hakikaten sürekli farklı şeyler denemeye çalışıyorlar” diye ifade etti.

“KASIM AYI’NDA PROGRAMA BAŞLIYORUM”

4 ay aranın ardından Kasım Ayı’nda yeniden programa başlayacağını belirten güzel Modacı İvana Sert “Çekimlerimiz Kasım Ayı’nda başlıyor. TV8 ekranlarında işte benim stilim programı ile seyircilerin karşısında olacağız. Aynı konsepte devam edeceğiz. Bizi izlemeye devam edin” diye konuştu. Basın açıklamasının Ünlü Modacı İvana Sert, ardından alışveriş merkezine gelen moda sevenlerle sohbet etti. 

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir