‘ŞEHİTLERİMİZE RAHMET DİLİYORUM’

‘ŞEHİTLERİMİZE RAHMET DİLİYORUM’

Fırat Kalkanı Harekatı'nın sürdüğü El Bab' dan gelen haber yürekleri bir kez daha yaktı. Askerlerimize yönelik saldırıda dört askerimiz şehit olurken, 15 askerimiz de yaralandı.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Denizli Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Av. Yusuf Garip,  şehit askerlerimize yüce Allah’tan rahmet dilerken, yaralı askerlerimize acil şifalar diledi.

MHP’li Garip yayınladığı mesajında, “Fırat kalkanı operasyonu çerçevesinde 170 günü aşkındır bölgede bulunan askerlerimiz bölgede faaliyet gösteren terör örgütlerine karşı cansiperane bir mücadele vermektedir.Bu mücadele sırasında gelen şehit haberleri ne yazık ki yüreğimizi yakmakta, ocaklara ateş düşürmektedir.Son olarak, El Bab kentinde askerlerimize yönelik yapılan kalleş saldırı da dört vatan evladımız şehadete yürümüş  on beş askerimiz ise yaralanmıştır.Şehitlerimize yüce Allah’tan rahmet, aileleri ve yakınlarına sabırlar temenni ediyorum. Bu vatan için canlarını feda eden tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. Yaralı askerlerimize acil şifalar diliyor, bir an önce sağlıklarına kavuşmalarını diliyorum” dedi.

 

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir