SADECE NOTEBOOK’UN ÜZERİNE DEĞİL, ÜLKE GÜNDEMİNE DE OTURDU

SADECE NOTEBOOK’UN ÜZERİNE  DEĞİL, ÜLKE GÜNDEMİNE DE OTURDU

DRT Denizli ekranlarından her sabah canlı olarak yayınlanan ‘Günaydın Denizli’ programına davetsiz misafir olarak katılan ve yayın sırasında sunucu Kudret Çelebioğlu’nun notebook’unun üzerine oturan sokak kedisi, bir anda ülke gündemine oturdu. Sevimli kedinin yayın esnasındaki bu hareketi, yerel ve ulusal basında da geniş bir şekilde yer aldı.

DRT Denizli Televizyonu’nda Kudret Çelebioğlu tarafından hazırlanıp sunulan ve hafta içi her sabah saat; 07.15 ile 09.15 arasında yayınlanan, dönem dönem de canlı yayın konuklarının da alındığı programın yapıldığı stüdyoya geçtiğimiz programda bir sokak kedisi konuk olmuştu. Önce program sunucusunun masasına sıçrayan ve Çelebioğlu’nun notebook’unun üzerine çıkan şirin sokak kedisi canlı yayınlanan programda ilginç görüntülerin yaşanmasına yol açmıştı. Yayın sırasında fark edilmeden önce stüdyoya giren kedi,  sandalyeye tırmanıp, ardından da masanın üzerine çıkıp bir süre oturmuştu.

Canlı yayın esnasında yaşanan bu ilginç olay, ülke gündeminde geniş bir şekilde yer buldu. Kanalda çalışanlar tarafından ‘Hüsniye’ ismi verilen ve bir çalışan tarafından da sahiplenen sokak kedisi, Türkiye’deki bir çok yerel ve ulusal basın organında yer aldı. DRT Denizli’nin Canlı yayınlanan “Günaydın Denizli” programında yaşanan o anlar; “Posta, Hürriyet ve FOX TV gibi ulusal basın kuruluşlarında yer bulurken, Denizli’deki yerel basın tarafından da kullanıldı.

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir