PAÜ’DE ’14 MART TIP BAYRAMI’ KUTLANDI

PAÜ’DE ’14 MART TIP BAYRAMI’ KUTLANDI

Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Tıp Fakültesi ve Hastaneleri tarafından 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla etkinlik düzenlendi. Etkinlikte; 20 hizmet yılını dolduran; 6 akademisyen ve 28 idari personele hizmetlerinden dolayı teşekkür belgesi takdim edildi.

Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Tıp Fakültesi ve Hastaneleri tarafından 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Tıp Fakültesi Konferans Salonu’nda etkinlik düzenlendi. Etkinliğe; PAÜ Rektör Prof. Dr. Hüseyin Bağ, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Arzu Yaren, Tıp Fakültesi Dekan Yardımcıları; Doç. Dr. Şahika Pınar Akyer, Doç. Dr. Çağdaş Erdoğan, Denizli Tabipler Odası Başkanı ve PAÜ Tıp Fakültesi Kalp ve Damar Cerrahisi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Gökhan Önem, PAÜ Hastaneleri Başhekimi Prof. Dr. İbrahim Türkçüer ve Başhekim Yardımcısı Öğretim Üyesi Gökhan Uğurlu katıldı.

“ELİMİZDEN GELENİ YAPIYORUZ”
Etkinlikte konuşan PAÜ Hastaneleri Başhekimi Prof. Dr. İbrahim Türkçüer, “14 Mart Tıp Bayramı, kendimizi ifade etmek adına çok önemli diye düşünüyorum. Tarihte bu vatan ve millet için ciddi fedakarlıklar yapmış bu milletin böyle bir şeye layık görülmesini anlamlı buluyorum. Bizler de devletimizin milletimizin ve halkımızın daha kaliteli sağlıklı bir hizmet alması adına elimizden geleni yapıyoruz. Bu haftada farkındalığın oluşması için sağlıkta şiddetin önlenebilmesi adına gerçekten çok önemli bir gün diye düşünüyorum. Herkesin 14 Mart Tıp Bayramı Kutlu olsun” dedi. 20 hizmet yılını dolduran akademik ve idari personel için de açıklama yapan Prof. Dr. Türkçüer , “Üniversitemiz 25 yıldır çalışıyor. Burada da 20 yılını dolduranları onore etik. Bizlerle inşallah daha da çalışmaya devam edecekler” diye konuştu.

20 YILINI DOLDURAN 36 AKADEMİSYENE TEŞEKKÜR BELGESİ TAKDİM EDİLDİ
Konuşmaların ardından, PAÜ Hastaneleri ve PAÜ Tıp Fakültesi’nde 20 hizmet yılını dolduran akademik ve idari personelden oluşan toplam 34 kişiye teşekkür belgeleri takdim edildi.

PAÜ’LÜ SAĞLIKÇILAR KOKTEYLDE BULUŞTU
Tıp Bayramı Etkinlikleri kapsamında PAÜ Hastaneleri 13. katta tüm sağlık çalışanları için kokteyl düzenlendi. Kokteyle; PAÜ Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağ başta olmak üzere, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Rafet Kılınçarslan ve Prof. Dr. Arzu Yaren, PAÜ Hastaneleri Başhekimi Prof. Dr. İbrahim Türkçüer, tıp fakültesi dekan yardımcıları ve birçok sağlık çalışanı katıldı.

 “BAŞARILAR DİLİYORUM”
Kokteylde konuşma yapan Rektör Prof. Dr. Hüseyin Bağ, tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutlarken, onların bu mutlu günlerinde aralarında bulunmaktan dolayı mutluluk duyduğunu dile getirdi. Prof. Dr. Bağ, tüm doktorlara ve sağlık çalışanlarına görevlerinde başarılar diledi.

 

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir