Park Dedeman Denizli misafir kabulüne başladı

Park Dedeman Denizli misafir kabulüne başladı

‘Yeşil Yıldız’ unvanına sahip olan ve Dedeman Turizm Grubu bünyesinde yer alan Park Dedeman Denizli, 15 Haziran’dan itibaren misafirlerini ağırlamaya başladı.

Türk turizminin ilk uluslararası otel zinciri olan Dedeman Turizm Grubu bünyesinde yer alan, ‘Yeşil Yıldız’ unvanına sahip Park Dedeman Denizli, 15 Haziran 2020 itibariyle misafirlerini ağırlamaya başladı. Tüm Dedeman otellerinde uygulanacak ‘Güvende Kal’ manifestosu ile misafirlerin ve çalışanların sağlığı için gerekli tüm önlemler hayata geçirilecek.

“YENİ NORMAL; DÖNÜŞÜMÜN KAÇINILMAZ OLDUĞU YENİ BİR DÖNEM OLACAK”

Ülke ekonomisinde önemli bir yere sahip olan turizm sektörünün, bu krizde de en çok etkilenen sektörlerden biri olduğunu belirten Dedeman Turizm Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Banu Dedeman, “Bugüne kadar birçok kriz yaşadık ve kayıplar vermemize rağmen atlatmayı başardık. Ancak bu yaşadığımız kriz, bölgesel veya ülkesel değil, global boyutta bir kriz. 2019’da rekor kırarak 52 milyon turist ağırlayan sektörümüzün 2020 yılı için hedefi, bir önceki yılın üzerindeydi. Ancak pandemi, sektör olarak planlarımızı değiştirmemize neden oldu. Hem ilgili kurumlar, hem de markalar olarak üzerimize düşeni yaparak bu dönemi de en az kayıpla kapatmak için çalışıyor olacağız. Türkiye, sağlık alanında güven veren bir ülke olarak yaralarını diğer ülkelerden çok daha çabuk saracaktır. Bu avantajlı konumumuzu kaybetmezsek, sektör olarak 2020’nin kayıplarını 2021’de telafi edebiliriz. Ayrıca sosyal, psikolojik, fiziksel ve ekonomik olarak bu yeni dünyayı anlamamız gerekiyor. Yeni dönemde değişim ve dönüşüm kaçınılmaz olacak. Bu süreci kabullenip, uyum sağlamamız önemli. Biz Dedeman olarak 50 yıllık tecrübemiz, güçlü kadromuza dayalı yapımız ve sürdürülebilir stratejimiz ile uzun vadeli hedeflerimize odaklanmaya devam edeceğiz” dedi.

“GÜVENDE KAL”

Dedeman Turizm Grubu bünyesinde pandemi sürecinin ilk günlerinde oluşturan özel kurul tarafından tanımlanan, yönetilen süreçler ve alınan önlemler ile hazırlanan ‘güvende kal’ manifestosuna dair konuşan Park Dedeman Denizli Genel Müdürü Seher Gökçe; “Manifestomuz; sosyal mesafe, hijyen, eğitim, sağlıklı besin olmak üzere 4 ana başlıktan, 50’yi aşkın alt başlıktan oluşuyor. Dedeman olarak ‘Güvende Kal’ diyoruz. Çünkü misafirlerimiz kendilerini evlerinde olduğu gibi güvende hissetsinler istiyoruz. 15 Haziran’dan itibaren tekrar ‘Geleneksel Dedeman Misafirperverliği’ ile misafirlerimizi ağırlamaya başladık” diye konuştu.

BAŞROLDE TEMASSIZ HİZMET ANLAYIŞI

Pamukkale’ye 15, Laodikya’ya 10, teleferiğe 15 dakika uzaklıkta bulunan, şehir merkezinde orman manzaralı konaklama imkanı sunan Park Dedeman Denizli’de misafirlerin otellere ilk girişinden itibaren temassız hizmet anlayışı öncelik olacak. Konaklama süresi boyunca devam edecek tüm önlemler, ortak alanlardan odalara, toplantı salonlarından yeme içme alanlarına kadar tüm noktalara yansıyacak. Misafirler, 24 saat kullanılmamış, bu süreçte gerekli tüm hijyen prosedürlerinin uygulandığı odalarda ağırlanacak.

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir