PAMUKKALE BELEDİYESİ MUHTARLARI BATI KARADENİZ TURUNA GÖNDERDİ

PAMUKKALE BELEDİYESİ MUHTARLARI BATI KARADENİZ TURUNA GÖNDERDİ

Pamukkale Belediyesi’nin sosyal faaliyetleri kapsamında düzenlediği Batı Karadeniz gezisine bu kez muhtarlar konuk oldu. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “Çalışma arkadaşı olarak gördüğümüz muhtarlarımızı bu kez Batı Karadeniz gezisine gönderdik. Amacımız vatandaşa hizmet eden herkesin mutlu olmasını sağlamak” dedi.

Pamukkale Belediyesi, bünyesinde görev yapan memur, işçi ve taşeron işçileri düzenlenen Batı Karadeniz turuyla seyahate gönderdi. Daha önce 2 aynı dönemde yapılan gezilerin üçüncü turunda belediye personelinin yanı sıra mahalle muhtarları da yer aldı. Batı Karadeniz’in doğal güzelliklerinin yerinde görüldüğü gezi Abant Gölü’yle başlıyor. Amasra’ya geçen kafile, evleriyle ünlü Safranbolu’yu gezdikten sonra geceyi burada geçiriyor. Dönüşte ise Ankara’da bulunan Beştepe Millet Cami’ne yapılan ziyaretle gezi sona eriyor. Pamukkale Belediyesi’nde çalışa personel eşleriyle birlikte bu geziye katılarak moral depoluyor. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, 3. Kafileyi belediye ana hizmet binası önünden uğurladı.

“MUTLULUK DAĞITIYORUZ”

Toplumun her kesimine dokunmayı amaçladıklarını söyleyen Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “İlk iki etapta yaklaşık 260 çalışanımızı Batı Karadeniz turuna göndermiştik. Bu kez belediye personelimizle birlikte mesai arkadaşı olarak gördüğümüz muhtarlarımızı da geziye yolluyoruz. Bu kafile ile birlikte geziye giden sayısı 400 oluyor. Biz belediye olarak çalışanlarımızın ve çalışma arkadaşlarımız olan muhtarlarımızın mutluluğunu düşünüyoruz. O nedenle bu tür sosyal aktiviteler yapıyoruz. Geçen yıl muhtarlarımızı Çanakkale’ye göndermiştik. Gençlerimizi İstanbul’a gazilerimizi de Kıbrıs’a götürmüştük. Batı Karadeniz  gezisine meclis üyesi arkadaşlarımız da gidecek. Biz belediyeciliği sadece asfalt yapmak park yapmak olarak görmüyoruz. Toplumumuzun her kesimine dokunarak Pamukkale Belediyesi’nin farkını ortaya koyuyoruz. Bu tür gezileri çeşitlendirerek devam ettireceğiz” dedi.

MUHTARLAR VE ÇALIŞANLAR DURUMDAN MEMNUN

Pamukkale Belediyesi’nin Batı Karadeniz turuna katılan belediye çalışanları ve muhtarlar ise durumdan oldukça memnundu. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’in her zaman yanlarında olduğunu vurgulayan muhtarlar, “Belediyemiz daha önce bizleri Çanakkale’ye götürmüştü. Şimdi de Batı Karadeniz’e yolluyor. Bu çalışmalar bize verilen değeri gösteriyor. Başkanımız Hüseyin Gürlesin her zaman bizim yanımızda. Bu etkinlik için kendisine ve Pamukkale Belediyesi’ne teşekkür ediyoruz” diye konuştular. Belediye personeli ise Pamukkale Belediyesi’nin böyle bir imkan sağladığı için mutlu olduklarını belirterek, “Bu imkanı sağlayan başkanımız Hüseyin Gürlesin’e çok teşekkür ederiz” dediler.

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir