ONLAR DENİZLİ’NİN YÜZAKI

ONLAR DENİZLİ’NİN YÜZAKI

Denizlili ev tekstili markası; “İKİKIZ”, Kansersiz Yaşam Derneği’nin İstanbul Shangri-La Bosphorus'taki etkinliğine destek verdi.

Kansersiz Yaşam Derneği tarafından ve gelirleri derneğe bırakılacak olan bir ‘Alişveriş Günleri’ organizasyonu yapıldı. 'Kansersiz Yaşam Derneği' yararına 2 gün boyunca süren alışveriş şenliği İstanbul Shangri-La Bosphorus'ta yapıldı. Katılımın oldukça yüksek olduğu etkinlik Dernek Başkanı Dida Kaymaz ev sahipliğinde gerçekleşti. Alışveriş şenliğine, markalarıyla katılarak stand açan çok sayıda isim de dikkat çekti. Bu isimlerin arasında; Pınar Altuğ, Helin Avşar, Öznur Yakın, İpek Köse, Aslı Şen ve Eda Kosif gibi çok sayı da isim yer alıyordu. Şenlikte, Türkiye’nin tüm tanınmış büyük markalarının standları yer alırken; yerli tasarımcılar arasında en çok dikkat çeken standise Denizlili girişimcilere ait olan “İKİKIZ'’oldu. Bu standı açan kuruluş Denizli’den önemli organizasyona katılan tek Denizli markası oldu. www.ikikiz.com  internet ve sosyal medya hesaplarından ulaşılabilen Denizli’nin ender kuruluşlarından bir olma özelliği de taşıyor.

Koleksiyonun en özel ürünlerinden “İKİKIZ Ağaç Baskı ve Keten Bornoz”, şenlikte dikkatlerini üzerine çeken parçalardan biri oldu.  Alışveriş Yaşatır teması ile şenliğe özel hazırlanan; dostlarınızı özel hissettireceğiniz hediye paketleri birçok katılımcının ilgi odağı haline geldi.  Etkinlikte “Kadın Kanserlerinde Farkındalık” defilesinde yakın markajı da yine standı ile Denizli ve İKİZKIZ YAPTI.

İki kadının kurucu ortaklığında kurulan ve internet üzerinden satış yapan Denizli firması şenlikte ilgiyle karşılanırken, kuruculardan Elvan Erdem Akbaş, “Sosyal sorumluluk projelerinde var olmak, kanserli çocuklara bu vesileyle destek olmak bizim için büyük bir gururdu” dedi.Akbaş ayrıca katılımcıları, zevkli, zarif ve her detayına itinayla incelik tozu serpilmiş stantlarında karşılarken hem çok mutlu, hem de heyecanlı olduklarını belirtti.

Diğer kurucu ortak Meral Delikara ise; “Önemli olan ürünlerimizde insanların kendinden bir şeyler bulması ve bunu yaşam alanlarına taşımalarıdır. İşte bu noktada ürünler bizden çıkıp insanlara ait hale geliyor ve onlardan aldığı enerji ile farklı bir yansımaya sebep oluyor. Çığ gibi büyüyor, yanlış anlamayın adetlerden bahsetmiyoruz. Ürünlerin enerjisinden… Bu enerji ile destek olduğumuz her çocuk veya kadın, bizim ürünlerimizle de biraz olsunhayat buluyor. Yepyeni Sosyal Sorumluluk Projelerinde bir araya gelmeyi diliyoruz” dedi.

 

 

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir