ÖNDER ÇİFTİ CERRAHİ’DE SAĞLIK BULDU

ÖNDER ÇİFTİ CERRAHİ’DE SAĞLIK BULDU

Denizli’de ikamet eden ve 52 yaşındaki Emine Çoban ve eşi 59 yaşındaki Önder Çoban Denizli Cerrahi Hastanesi’nde bir gün arayla geçirdikleri operasyon sonucunda sağlıklarına kavuştu.

Kurulduğu günden bu yana Denizli sağlık sektörüne büyük katkı sağlayan Denizli Cerrahi Hastanesi, ilginç bir olaya imza attı. Denizli’de ikamet eden ve 52 yaşındaki Emine Çoban ve eşi 59 yaşındaki Önder Çoban Denizli Cerrahi Hastanesi’nde bir gün arayla ameliyata alındı. Gerçekleştirilen anjiyo sonucunda aort damarı genişlemesi sebebiyle aort anevrizması yaşadığı tespit edilen Emine Çoban ameliyata alındı. Eşinin ameliyatından bir gün sonra aort damarında tıkanıklık tespit edilen eşi 59 yaşındaki Önder Çoban’a Karotis Ameliyatı yapıldı.

Her iki ameliyatı da Denizli Cerrahi Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Prof. Dr. Ahmet Baltalarlı tarafından yapıldı. Yapılan operasyonlar sonucunda 4’er gün süren istirahat sonucunda sağlıklı şekilde taburcu oldular. Ameliyatları gerçekleştiren Denizli Cerrahi Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Prof. Dr. Ahmet Baltalarlı, “Önder Bey’in ameliyatı 2 saat, eşi Emine Hanım’ın ameliyatı ise 6 saat sürdü. Her iki ameliyat da çok başarılı geçti. Şu anda sağlık durumları gaye iyi durumda.” dedi. Denizli Cerrahi Hastanesi’nde sağlıklarına kavuşan Çoban çifti, kendilerini sağlıklarına kavuşturan Prof. Dr. Baltalarlı’ya, hemşirelere ve hastane personeline teşekkür ettiler. 

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir