NECDET YILMAZ KIZINI EVLENDİRDİ

NECDET YILMAZ KIZINI EVLENDİRDİ

Denizli’nin tanınmış Mali Müşavirlerinden olan ve uzun yıllar SMMMO Şube Başkanlığı yapan Necdet Yılmaz avukat kızı Fulden Yılmaz’ı evlendirdi.

Denizli’nin tanınmış Mali Müşavirlerinden olan, iş ve spor camiasının önde gelen isimleri arasında yer alan ve uzun yıllar SMMMO Denizli Şube Başkanlığı yapan Necdet Yılmaz avukat kızı Fulden Yılmaz’ı evlendirdi. 

Koç Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu Fulden Yılmaz ile İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu ve Mali Müşavir Mehmet Birgan North Point Otel’de gerçekleştirilecek kokteyl ve nikah töreni ile dünyaevine girdiler.

Çiftin nikahını Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan kıyarken, genç çiftin nikah şahitliklerini ise Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Denizli eski Belediye Başkanı Ali Aygören, Denizlispor Kulüp eski başkanlarından Mustafa Baysal yaptılar.

Denizli’nin önde gelen isimlerinin buluştuğu nikahta Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın yaptığı espriler salondaki konukları kahkahaya boğdu.

​Figen-Necdet Yılmaz çiftinin avukat kızları Fulden Yılmaz ile Ankara’da yaşayan Hacer-Hasan Birgan çiftine DRT Denizli olarak yeni hayatlarında ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir