MÜDÜR DEMİR PERSONELİYLE BULUŞTU

MÜDÜR DEMİR PERSONELİYLE BULUŞTU

Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, personeliyle bir araya geldi. 3 gün süren toplantılarda personeline görevlerini hatırlatan ve hangi kriterlerde yerine getirmeleri gerektiğini anlatan Demir, Denizli’nin huzurunun korunmasında gösterdikleri özveriden dolayı tüm polis teşkilatına teşekkür etti.

İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, personeli ile Polisevi’nde gerçekleştirilen toplantılarda bir araya geldi. 3 gün süren toplantılarda genel hatlarıyla meslek ve mesleğin gerektirdikleri ele alındı. Personeline seslenen Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, bu organizasyonda asli görevi hukukun tesisi olan ve sokaktaki hayatın her aşamasında güvenli bir atmosferin sağlanması için çaba gösteren meslektaşlarının sorunlarını dinleyerek, sorunlara yönelik çözüm yolları tesis etmek istediklerini söyledi.

Demir, “Toplumun her geçen gün artan güvenlik ihtiyaçlarıyla anayasa ve hukukun dışına taşmayan özgürlük talepleri ekseninde, ne güvenlikten ne de özgürlüklerden ödün vermeden, birini diğerine öncelemeden hukukun üstünlüğünün rehber edinildiği adil ve tarafsız görev anlayışı çizgisinden sapmadan, toplumun her kesiminin sevgi, saygı, güven ve desteğini alarak halkla bütünleşmiş bir görev anlayışını sürdürmek ve geliştirmek hepimizin görevidir. Kentimizin asayiş ve huzurunu en üst düzeyde tesis etmek amacıyla bugüne kadar gösterilen üstün ve gayretli görev anlayışı nedeniyle tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ederim” dedi.

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir