Milletvekilleri Nilgün Ök ve Şahin Tin deprem bölgesinde

Milletvekilleri Nilgün Ök ve Şahin Tin deprem bölgesinde

Denizli’nin Bozkurt İlçesi’nde yaşanan 5,7 büyüklüğündeki depremin ardından AK Parti Denizli Milletvekilleri Nilgün Ök ve Şahin Tin, bölgeye giderek incelemelerde bulundu.

Denizli’nin Bozkurt İlçesi, dün öğle saatlerinde 4.1 ve 5.7 şiddetinde 6 dakika arayla yaşanan iki depremle sarsıldı. Meydana gelen depremin ardından AK Parti Denizli Milletvekilleri Nilgün Ök ve Şahin Tin, ilçeye gitti. İlçede incelemeler yapan Milletvekili Nilgün Ök, “Öncelikle tüm Denizlili hemşerilerime geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Çok sevindirici ki can kaybı yok fakat çok hafif yaralılarımız var. Onlar da panikle veya kaçma esnasında üzerine meydana gelen sonuçlar. Tabi 6-6.5 çok şiddetli bir deprem. Yani bu şiddete rağmen bu şekilde hafif atlatmamız büyük bir şans” dedi.

“GEÇMİŞ OLSUN DİYORUM”

Vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini ileten AK Parti Denizli Milletvekilleri Şahin Tin, şunları aktardı: “Can kaybımız yok. Biraz önce aldığımız bilgilere göre 12 kişinin hafif yaralı olarak hastaneye kaldırıldığını öğrendik. Bunun haricinde 2 tane evin yıkıldığıyla ilgili bilgimiz var. Bir tanesi Bozkurt’ta, bir tanesi Çivril’de. Artçı depremler konusunda halkımızın dikkatli olması gerekiyor. Şu anda evlere girmemek daha iyi olur. Tüm kurumlar da burada hazır. Tespitler yapılıyor. Akşama yemek hazırlanacak. Kızılay gelecek. Biz bu konuda Türkiye olarak çok profesyoneliz. Devlet olarak ve milletvekili olarak vatandaşlarımızın yanındayız. Geçmiş olsun diyorum.”

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir