“Üreterek büyüyeceğiz”

“Üreterek büyüyeceğiz”

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, hizmet bayrağını devralan Denizli Sanayi Odası Başkanı Selim Kasapoğlu ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Şahin Tin; “Denizli'nin üretim üssü olma hedefine ulaşması ve gelecek vizyonunu hayata geçirmek için sanayicimizle birlikte omuz omuza mücadelemizi sürdürüyoruz. Üreterek büyüyeceğiz” dedi.

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Denizli Sanayi Odası Başkanı olarak hizmet bayrağını devralan Selim Kasapoğlu ve yönetim kurulu üyelerine “Hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu. Milletvekili Şahin Tin, ziyarette ayrıca başkan ve yönetim kurulu üyeleriyle istişare toplantısı gerçekleştirdi.

“HEYECAN VE ENERJİLERİNE TANIK OLDUK”

Denizli Sanayi Odası ziyaretinde başkan ve yönetim kurulu üyelerini tebrik ederek başarı dileklerini belirten Milletvekili Şahin Tin; “Başkan Selim Kasapoğlu ve yönetim kurulu üyelerini ziyaretimizde heyecan ve enerjilerine tanık olduk. Denizli için üretmek, sanayiyi daha da geliştirip büyütmek ana hedefleri konumunda. Bu konuda gayretli bir ekip var. Bizler de iktidar olarak biriken asırlık sorunları çözerken sanayicimize gerekli yatırım altyapısını oluşturmayı, üretim kapılarını sonuna kadar açmayı ihmal etmedik. Gereken her türlü kolaylığı bugüne kadar sağladık, bundan sonra da aynı kararlılıkla samimi gayretimizi sürdüreceğiz” dedi.

ŞAHİN TİN’E TEŞEKKÜR ETTİ

Milletvekili Şahin Tin’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade eden Denizli Sanayi Odası Başkanı Selim Kasapoğlu da, “Milletvekilimiz Sayın Şahin Tin’e ziyaretleri sebebiyle teşekkür ediyoruz. Kendisinin de bir sanayici olması dolayısıyla bu ziyareti bizim için daha bir anlamlıdır. Sanayicimizin dertleriyle dertlenen, yeni yatırımların önündeki engelleri kaldıran her gayreti ve emeği kıymetli buluyoruz. Bu manada Şahin Tin vekilimizin önümüzdeki süreçte şehrimizin üretim, yatırım ve ihracatına katkı sunacak, istihdamını artıracak hamlelerimizde yanımızda yer alacağını biliyor ve görüyoruz. Denizli sanayisi için birlikte çalışacağız” dedi. 

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir