MHP’Lİ KURMAYLAR KAHVALTIDA BULUŞTU

MHP’Lİ KURMAYLAR KAHVALTIDA BULUŞTU

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanlığı, Denizli genelinde görev yapan belediye başkanı, belediye meclis üyeleri, ilçe teşkilatını ve il yönetimini kahvaltıda buluşturdu. Çamlık’taki Kahve Kitabı’nda buluşan MHP’lileri, MHP Denizli Milletvekili ve MHP Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan yalnız bırakmadı.

MHP Denizli İL Başkanlığı Denizli’deki MHP’li kurmayları kahvaltıda buluşturdu. Denizli genelinde görev yapan belediye başkanı, belediye meclis üyeleri, ilçe teşkilatını ve il yönetiminin kaynaşması ve bir arada olması amacıyla kahvaltı etkinliği düzenlendi. Çamlık’taki Kahve Kitabı’nda düzenlenen etkinliğe; Denizli’deki kurmayların yanında MHP Denizli Milletvekili ve MHP Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan da katıldı. Kahvaltıda konuşan MHP İL Başkanı Cafer Birtürk, “atandığımızın 9’uncu ayını tamamladık. Atandığımızdan beri yönetim ve meclis üyeleriyle beraber olmayı, sizlerle hasbihâl etmeyi çok istiyorduk. Ancak bugün nasip oldu. Geldiğimiz günden beri ülke gündemi ve kendi iç meselelerimizden dolayı bunu geciktirmiştik. Şimdi her şey yavaş yavaş rayına oturmuş durumda. Genel Başkan Yardımcımız 3 gündür buradaydı. Bizleri kırmadı ve buraya sizlerle hasbihal etmek için katıldı” dedi.Siyasette sabrın, metanetin, ileriye bakışta işbirliğinin önemini vurgulayan MHP Denizli Milletvekili ve MHP Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan, “ben sizlerle birlikte Denizli’de çok mesafe aldığımızı ve alacağımızı düşünüyorum. Bunu bizim dışımızda bütün vatandaşlardan da duyuyorum. Ülkenin siyasi sosyolojisi 15 Temmuz’dan sonra değişmiştir. MHP bu zeminde doğru hareket eden ve Türkiye’yi yönlendiren siyasi organizasyon olacaktır. Böyle bir tatil gününde bizlerle böyle bir vaktinizi paylaştığınız için hepinize müteşekkirim” diye konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından MHP’liler tarafından MHP İL Başkanı Cafer Birtürk,MHP Denizli Milletvekili ve MHP Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve Alparslan Türkeş’in portrelerinin desenlendiği halı hediye edildi. 

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir