MHP Denizli’de hedefini belirledi

MHP Denizli’de hedefini belirledi

MHP Denizli İl Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, 6 Şubat’ta yaşanan Kahramanmaraş merkezli depremlerle ilgili konuştu. Başkan Yılmaz seçimlere de değindi, “Cumhur İttifakı olarak Denizli kentinde başarılı olacağız” dedi.

MHP Denizli İl Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, “Kahramanmaraş Maraş merkezli yaşanan deprem neticesinde hayatını kaybeden tüm yurttaşlarımıza Cenabıhak’tan rahmet diliyorum. Yaralılara acil şifalar diliyorum. Burada tek yürek olarak milletçe, devletçe herkes üzerine düşen sorumluluğu yerine getirdi. Yaraları hep birlikte sarmaya devam edeceğiz” dedi.

MHP İl Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, Türkiye’nin gündemine oturan 6’lı masa arasındaki krize değindi. Yılmaz, “Siyasette partilerin son aldığı oy oranlarını matematiksel toplayarak neticeye varılabileceğini düşünmüyorum. Altılı masaya baktığımızda orada çok farklı siyasi hareketlerin, siyasal ideolojilerin toplamı neticesinde sonuç almaya çalışılma ihtimalini gördük. Bunun bir başarıya ulaşmayacağını ben bir yurttaş olarak da tahmin yürütebiliyor idim. Bugün gelinen son noktaya baktığımızda tabii ki de partilerin tasarrufları, liderlerin tasarrufları. Ancak oraya altılı masa derken bizim mensup olduğumuz birleşime Cumhur İttifakı ismi veriliyor. Cumhur İttifakı milletimizin öz ruhundan, inanç değerlerinden, kadim gelenek ve devlet ve millet değerlerinden ortaya konmuş ülkücü, milliyetçi, muhafazakar bir tabanın, girift, iç içe ilişkileriyle siyasal hayatına devam ediyor” şeklinde konuştu.

“HİLELİ ANKET ŞİRKETLERİNİN OYUNU ORTAYA ÇIKTI”

MHP İl Başkanı Yılmaz seçimlere de değinerek, ittifak olarak Denizli de başarılı olacaklarının altını çizdi. Yılmaz, “Denizli kent üzerine geldiğimizde de biz Cumhur İttifakı olarak, Denizli kentinde başarılı olacağız. Sayın Cumhurbaşkanımızın çok ciddi oy oranlarıyla seçim neticesinde başarıya imza atacağımızı göreceksiniz. Denizli’de Milliyetçi Hareket Partimiz en az bir milletvekiliyle yeniden temsil edilir hale gelecek. Oy oranlarımızı çok ciddi oranlarda arttıracağımızı söylüyorum. Türkiye’de şöyle bir kronikleşmiş hastalıktan bahsetmek istiyorum. Hileli anket şirketleriyle bir güruh her seçim döneminde partimizin oylarını olduğunun çok daha altında göstererek bir siyasal algı yönetme operasyonu içerisine gelişiyor. Sayın Genel Başkanımızın açık hava mitinglerine baktığımızda burada o yoğun kalabalığı desteği ve teveccühü gördük. Yani hileli anket şirketlerinin hesaplarla algı yönetimi
Sayın Genel Başkanımızın açık hava mitingleriyle ortadan kalkmıştır. Gerçeklik aşikar şekilde ortaya çıkmıştır. Ben Denizli kentinde de Türkiye’nin tamamında da partimin
Çok ciddi oy oranları alarak mecliste çok daha güçlü bir sayıyla temsil edileceğini biliyorum” dedi.

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir