Merkezefendi’den taraftara teşekkür!

Merkezefendi’den taraftara teşekkür!

Lider Petkim'i saha ve seyircisi önünde müthiş taraftar desteğiyle mağlup eden Merkezefendi Basket’te yüzler gülüyor. Üst üste 3’üncü galibiyetini alan yeşil-mavililer resmi sitesinden taraftara teşekkür etti.

PAÜ Arena’da 3500 seyirciyle oynayan Merkezefendi Belediyesi Basket takımı da moraller yerinde.

DOĞAN: “BASKEBOL KÜLTÜRÜNÜ ÖNEMSİYORUM”

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, her zaman yanlarında ve destekçileri olan tüm Denizlili basketbol severlere teşekkür etti. Doğan, “Petkim ile oynanan maçta atmosfer mükemmeldi. Salona gelerek bizleri destekleyen herkese sonsuz teşekkür ederim. Denizli’de oluşan Basketbol kültürünü çok önemsiyorum” diye konuştu.

“BİZ SİZLERLE DAHA GÜÇLÜYÜZ”

Kulüpte taraftarların desteğine kayıtsız kalamadı ve resmi sitesinden bir açıklama yaptı. ‘Biz sizlerle daha güçlüyüz’ diyen temsilcimiz, “Merkezefendi Belediyesi- Petķim maçında son saniyeye kadar durmadan, bıkmadan, umudunu bir an bile kaybetmeden Merkezefendi Belediyesi Basket Takımına olan inançlarını salona yansıtarak, takımımıza itici güç olan büyük Denizlili taraftarına teşekkür ediyoruz. Taraftarımızın maç esnasında gösterdiği performans bir kez daha göstermiştir ki, ‘Biz sizlerle daha güçlüyüz” açıklamasını yaptı.

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir