“Merkezefendi turizmde de söz sahibi olacak”

“Merkezefendi turizmde de söz sahibi olacak”

İstanbul’da düzenlenen Yerel Yönetimler Turizm Zirvesi’ne katılan Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “İlçemizi turizmde söz sahibi bir ilçe konumuna taşımak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, İstanbul’da düzenlenen Yerel Yönetimler Turizm Zirvesi’ne katıldı. Başkan Doğan zirvede; Merkezefendi turizmi, Laodikea Antik Kenti ve Tarihi Kaleiçi Çarşısı ile ilgili olarak yürütülen çalışmalar hakkında katılımcılara geniş bilgiler verdi. Başkan Doğan, “İlçemizi turizmde söz sahibi bir ilçe konumuna taşımak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tarihin ve doğal güzelliklerin bir arada bulunduğu ilçemizin bundan sonra turizmden hak ettiği payı alması, vizyonumuzun ve hedeflerimizin çok önemli bir parçasıdır” dedi.

“EN KISA SÜREDE PROJELERİMİZİ HAYATA GEÇİRECEĞİZ”

İlçemiz sınırlarında yer alan ve Ege Bögesi’nin en önemli antik kentlerinden birisi olan Laodikea Antik Kenti’ne desteklerinin devam edeceğini belirten Başkan Doğan, “Yüzlerce yıldır ticaret kültürünün merkezi durumundaki Tarihi Kaleiçi Çarşımızı da turizme kazandırmak için projelerimizi ortak akıl ile yürütüyoruz. Bu konuda gerekli adımları attık. En kısa sürede projelerimizi hayata geçireceğiz” diye konuştu.

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir