Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket sağlık kontrolünden geçti

Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket sağlık kontrolünden geçti

Yeni sezon hazırlıklarına başlayan Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket’te sporcular sağlık kontrollerinden geçti.

PAÜ Arena’da yeni sezon çalışmalarına başlayan Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket’te basketbolcular Denipol Hastanesi’nde sağlık kontrollerinden geçti. Kan veren oyuncular sağlık testinde kardiyolojik muayene, EKG, solunum fonksiyonu, efor testi, akciğer, kan ve idrar tahlili yapıldı. Sporcular ilgili bölümlerde uzman hekimler tarafından muayene edildi. Efor testini de başarıyla tamamlayan oyuncular herhangi bir sağlık sorununa rastlanmadı.

TESTLERİN ARDINDAN KAHVALTI!

Sağlık kontrollerinin sorunsuz şekilde tamamlanmasının ardından teknik heyet ve basketbolcular; Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan ve hastane yönetimiyle kahvaltıda bir araya geldi.

DOĞAN: “BU SENE YİNE DENİZLİLİLERİ SEVİNDİRMEK İSTİYORUZ”

Keyifli geçen kahvaltıda açıklamada bulunan Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “ Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket çok başarılı. Bu sene Türkiye Basketbol Ligi’nde mücadele edeceğiz. Oyuncularımız sağlık testlerinden geçtiler. Bu konuda bize destek veren Denipol Hastanesi’ne teşekkür ediyorum. Bu sene yine Denizlilileri sevindirmek istiyoruz. Başarılı transferlerimiz var. Denizli Basket sadece Merkezefendi’nin değil Denizli’nin takımı… Yeni sezondan beklentimiz çok yüksek. Lig zorlu bu sezon, bizde iddialıyız. 2-3 takımdan birisiyiz. Denizlililer bizleri yalnız bırakmasın. PAÜ Arena’da zorlu hayat şartlarında zorlu hayat şartlarında taraftarlarımızla 2-3 saat güzel vakit geçirmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.

KULALI: “DESTEKLERİMİZ DEVAM EDECEK”

Denipol Hastenesi Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Uğur Kulalı “ Şeniz Doğan başkanıma basketbola verdikleri destek için teşekkür ediyoruz. Nesillerin geleceğine katkı verecek her şeye destek vermeye çalışıyoruz. Basket takımımızın lige iyi hazırlanması için maddi ve manevi anlamda elimizden ne gelirse yapmak istiyoruz. Yeni sezonda da nice başarılar diliyorum” diye konuştu.

YENİCE: “HER MAÇA KAZANMAK İÇİN ÇIKACAĞIZ”

Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket Yardımcı Antrenörü Evren Yenice, “Pazartesi itibariyle yeni sezon hazırlıkları başladı. Şiddetli bir başlangıç yapmak zorunda kaldık. Çünkü 30 Eylül’de Federasyon Kupası maçları var. Ona iyi bir şekilde hazırlanmak istiyoruz. Federasyonunda istediği kontrollerden geçtik. Herhangi bir sıkıntı yok testlerde. Biz antrenmanlarda da testlerimizi yapıyoruz. Güzel bir şekilde sezona hazırlanıyoruz” dedi. Her maça kazanmak için çıkacaklarını ifade eden Yenice, “ Yaptığımız işte bir kazanan ve kaybeden var. Her maça kazanmak için çıkacağız. Şunun sözünü verebilirim; seyri hoş, taraftarı mutlu eden bir takım olacağız” diye konuştu.

AKTUNA: “BU SENE DE ÇOK İDDİALI OLARAK GİRİYORUZ”

Geçtiğimiz sezon şampiyonluktan büyük payı olan Kemal Can Aktuna, “ Öncelikle hepimiz için hayırlı bir sezon olmasını diliyorum. Geçtiğimiz yıl şampiyon olarak 1. Lige çıkmayı başardık. İnşallah bu sezonda başarılı bir yıl geride kalır. Takım arkadaşlarımın çoğuyla geçen sene beraberdik. Karakterli bir takımız. Hepimiz iyi oyuncularız. Herkes için hayırlısını diliyorum. Bu sene çok iddialı olarak giriyoruz. Gerek yapımız, gerek kulübün profesyonelliği anlamında. Seyirciyi geçen sene galibiyetlere alıştırdık. Bu sene daha zor geçecek. Geçen sene yalnız bırakmayan taraftarlarımız bu senede bizimle birlikte olsun. Onlar bizim 6’ncı adamımız. Bizleri yalnız bırakmasınlar” dedi.

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir