MERKEZEFENDİ ARAÇ FİLOSU’NA GÜÇ KATTI

MERKEZEFENDİ ARAÇ FİLOSU’NA GÜÇ KATTI

Merkezefendi Belediyesi ilçe genelinde vatandaşlarına daha iyi hizmet verebilmek için araç filosunu genişletmeye devam ediyor.

Merkezefendi Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü bünyesine dâhil edilen araçlar farklı bölgelere daha hızlı ulaşmak ve vatandaşların sorunlarını daha çabuk çözebilecek. Fen İşleri Müdürlüğü’nün Şemikler’deki deposunda gerçekleştirilen araç teslim töreninde 3 adet 18 tonluk paslanmaz su tankeri, 1 adet 27 metrelik teleskopik platform ve 2 adet çift kabin Transit belediye bünyesine dâhil edildi. Toplam maliyeti 1 milyon 500 bin TL olan araçların tamamı öz kaynaklarla finanse edildi.

Araç teslim töreninde konuşan Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “Araç filomuza zaman zaman yeni araçlar kazandırıyoruz. Her zaman söylediğimiz gibi Merkezefendililerin memnuniyeti her şeyin üstünde. Vatandaşlarımızın sorunlarına daha hızlı çözümler üretebilmek amacıyla filomuzu genişletiyoruz. Önümüzdeki dönemlerde yeni araçlar gelmeye devam edecek. Merkezefendi büyük bir ilçe. Bu anlamda bizde bu büyük ilçeye daha büyük hizmetler verebilmek için bizde belediye olarak her geçen gün büyüyoruz” dedi. 

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir