Kocası tarafından vurulmuştu, taburcu oldu.

Kocası tarafından vurulmuştu, taburcu oldu.

Geçtiğimiz günlerde sağlıklı bir şekilde taburcu edilen A.Ü., eşinin ölüm haberini ise psikolog tarafından hastanede aldığı öğrenildi.

Kocasının bacakları ve omzundan silahla vurduktan sonra hastane önüne attığı kadından iyi haber geldi. Geçtiğimiz günlerde taburcu olan kadına kocasının ölüm haberi psikolog eşliğinde verildi.

Merkezefendi İlçesi’ne bağlı Sümer Mahallesi’nde 09 Kasım 2022’de meydana gelen olayda; V.Ü. (46), sabah saatlerinde tartıştığı eşi A.Ü.’yü silahla yaraladıktan sonra Servergazi Devlet Hastanesi’nin önüne geldi. Burada yaralı eşini araçtan indiren V.Ü., arkasına bakmadan kayıplara karıştı. Bacakları ve omzundan kurşunların hedefi olan kadın, tedavi altına alındı. Konu ile ilgili çalışma başlatan ekipler kocanın peşine düştü. Aynı günde saat 13.00 gibi Merkezefendi İlçesi’ne bağlı Muratdede Mahallesi’nde bulunan işlek yolda ihbara giden ekipler, V.Ü.’yü otomobilde ölü olarak buldu. Aradan geçen süre zarfından 2 çocuğu olduğu öğrenilen çiftten A.Ü.’nün tedavisi tamamlandı. Geçtiğimiz günlerde sağlıklı bir şekilde taburcu edilen A.Ü., eşinin ölüm haberini ise psikolog tarafından hastanede aldığı öğrenildi.

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir