KIZILCABÖLÜK HEDEF BÜYÜLTECEK

KIZILCABÖLÜK HEDEF BÜYÜLTECEK

Kızılcabölükspor hedef büyütecek Denizli’nin profesyonel liglerdeki gururu Kızılcabölükspor bu sezon hedefini gerçekleştirdi. Sarı kırmızılı yönetim yeni sezonda üst lige çıkmanın planlarını yapıyor.

Denizli’yi 3. Lig’de 5 yıldır başarı ile temsil eden Kızılcabölükspor yeni sezonda hedef büyütmek istiyor. Sezon başında uzun süreli plan yapan sarı kırmızılı yönetim futbolcuları ile en az iki yıllık sözleşme imzalamıştı. Yeni sezonda kadroyu koruyacak olan sarı kırmızılılar yeni transferlerle takımı güçlendirip hedefini üst lig olarak belirlemek istiyor.

DURAN: SEZON BİZİM İÇİN İYİ GEÇTİ

Geride kalan sezonu değerlendiren Kızılcabölükspor Başkanı Osman Duran içinde bulundukları zor şartları göz önüne alarak sezon başında hedef kaymadıklarını hatırlattı. “Biz ne şampiyonluk ne de play­-off hedefi ortaya koymadık” diyen Başkan Duran, “Biz bir mahalle takımıyız. Bütçemiz, gücümüz ortada. Her yıl olduğu gibi bu yıl da grubumuzda söz sahibi olmayı başardık. Emeği geçen teknik

YENİ SEZONDA HEDEF BÜYÜTTÜLER

Takım kadrosunu koruduklarını yeni sezonda takviyelerle yeni bir hedef belirleyeceklerini söyleyen Başkan Duran, “Teknik ekibimizin talepleri doğrultusunda, bütçemize uygun oyuncularla takıma takviyeler yapıp önümüzdeki sezon hedef ortaya koymak istiyoruz. Denizli’nin desteği ile hem sportif başarı elde eden hem de kentin futbol altyapısına hizmet eden bir takım olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir