KIZ KARDEŞİM PROJESİ 2017 DENİZLİ’DEN START ALIYOR

KIZ KARDEŞİM PROJESİ 2017 DENİZLİ’DEN START ALIYOR

Türkiye’nin 7 ilinde 1000'e yakın kadınla buluşan 'Kız Kardeşim' projesinin 2017 eğitimleri Denizli'de; Ticaret Odası, Denizli İl Kadın Girişimciler Kurulu ve Denizli İş Kadınları Birliği Derneği'nin ev sahipliğinde başlayacak.

GİRİŞİMCİ OLMAK İSTEYEN

KADINLARA EĞİTİM DESTEĞİ

Türkiye’nin 7 ilinde 1000'e yakın kadınla buluşan 'Kız Kardeşim' projesinin 2017 eğitimleri, Denizli'de Ticaret Odası, Denizli İl Kadın Girişimciler Kurulu ve Denizli İş Kadınları Birliği Derneği'nin ev sahipliğinde başlayacak.

Proje ile ilgili eğitimler; Denizli Ticaret Odası, Denizli İl Kadın Girişimciler Kurulu ve Denizli İş Kadınları Birliği Derneği'nin (DİKAB) ev sahipliğinde, Coca-Cola ve Anadolu Vakfı'nın desteğinin yanında Boğaziçi Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) işbirliği ile 22 Şubat-7 Mart tarihleri arasında Denizli Ticaret Odası'nda gerçekleştirilecek. Eğitimlere 18-55 yaşları arasındaki okuryazar tüm kadınlar katılabilecek. BÜYEM'in alanında uzman eğitmenlerinin vereceği ücretsiz eğitimlere katılmak isteyen kadınlar, Denizli Ticaret Odası'na başvurarak, programla ilgili detaylı bilgi alıp kayıt yaptırabilecek. Proje kapsamında verilen, kadınların sosyal ve ekonomik hayata daha fazla katılımını hedefleyen eğitimler, “kişisel gelişimin yanı sıra iletişim, bireysel motivasyon ve etkili konuşma” konularını içeriyor.

GİRİŞİMCİ OLMAK İSTEYEN

KADINLARA ÖNEMLİ DESTEK

‘Kız Kardeşim' projesi kapsamında geçen sene sunulan eğitim programı bu yıl bir adım öteye taşınarak, iş fikirlerini hayata geçirmek isteyen kadınlara mentorluk desteği de verilecek. BÜYEM tarafından eğitim verilen iş kadınları aracılığıyla sağlanacak olan mentorluk desteğiyle, girişimci olmak ve ekonomik hayata atılmak isteyen kadınların hayallerine doğru bir adım daha yaklaşmalarına katkıda bulunulacak.

 

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir