KENT KONSEYİ YENİ DÖNEME HAZIR

KENT KONSEYİ YENİ DÖNEME HAZIR

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi 2018-2019 yeni dönem çalışmaları için bir araya geldi. Kent Konseyi’nin başarılı birçok projeyi hayata geçirdiğini kaydeden Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci, “Yeni bir döneme başlıyoruz" dedi.

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi 2018-2019 yeni dönem çalışmaları için bir araya geldi. Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, yürütme kurulu üyeleri katıldı. Sosyal belediyecilik alanında Kent Konseyi’nin başarılı birçok projeyi hayata geçirdiğini kaydeden Değirmenci, “Yeni bir döneme başlıyoruz. İnşallah 2018-2019 dönemi Kent Konseyimiz için güzelliklere ve hayırlara vesile olsun. Denizli’deki tüm kamu kurum ve kuruluşları ile ortak çalışmalar yaparak Denizlimize hizmet etmeye çalışıyoruz. İstiyoruz ki, Denizli’de yaşayan vatandaşlarımızın yaşam kalitesini biraz daha artırıp ‘iyi ki Denizli’de yaşıyoruz’ dedirtelim” dedi.

“DENİZLİ’YE HİZMET ETMENİN PEK ÇOK YÖNÜ VAR”

‘Denizli’ ismini ve Denizli markasını yüceltmek için sürekli çalışmalar yaptıklarını ifade eden Değirmenci, “Denizli’ye hizmet etmenin pek çok yönü var. Fiziki yatırımlar yapılacak ama daha önemlisi gönülleri yapabilmektir. Bu şehirde sanat, kültür, edebiyat, spor ve sağlık gibi sosyal ihtiyaçlarımız var. Kent Konseyi olarak Denizli Büyükşehir Belediyemizin sosyal yönünü temsil ediyoruz” diye konuştu.

“26 MAHALLEDE MAHALLE MECLİSİ KURULDU”
Denizli’nin Büyükşehir olması ile birlikte Kent Konseyi’nin de hizmet alanını genişleterek, yeni projeler hayata geçirdiğini söyleyen Başkan Değirmenci; “26 mahallemizde Mahalle Meclisleri’ni kurduk ve ‘Benim Mahallem’ ismini verdik. Mahalledeki gençlerimizle, kadınlarımızla, engellilerimizle, çocuklarımızla, yaşlılarımızla bir araya geliyoruz. Herkesin söz sahibi olduğu, o mahalleye ilişkin alınan kararlarda ‘benim de bir fikrim var’ diyebildiği demokratik bir ortam oluşturduk” açıklamalarında bulundu.

HABER MERKEZİ

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir