‘KAZANCIN ANAHTARI: FİKRİ MÜLKİYET HAKLARI’

‘KAZANCIN ANAHTARI: FİKRİ MÜLKİYET HAKLARI’

Eğitim programlarını sürdüren DENİB Akademi, “Kazancın Anahtarı: Fikri Mülkiyet Hakları” isimli marka, patent ve tasarım konusunda eğitim programı gerçekleştirdi.

Eğitim programlarını sürdüren DENİB Akademi, “Kazancın Anahtarı: Fikri Mülkiyet Hakları” isimli marka, patent ve tasarım konusunda eğitim programı düzenlendi. Denizli İhracatçılar Birliği Nihat Zeybekci Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen eğitim programı firma sahipleri ile firmaların pazarlama müdürleri, marka patent sorumlularının  katılımıyla keyifli bir program gerçekleştirildi. Sidus Patent’den İrfan Can Işıklı tarafından verilen eğitimde; firmalara patent, marka ve tasarım tescili nedir? Fikri mülkiyet hakları nelerdir? Nasıl korurum? Denizli’nin diğer illere göre patent, marka ve tasarım tescilindeki durumu, yurt dışındaki koruma alternatifleri, almak için sağlanması gereken kriterler, süreç, doğru başvuru nasıl yapılır ve adımları, yanlış başvuru nelere mal olur, en güçlü koruma nasıl elde edilir, en doğru strateji nedir gibi birçok konuda bilgiler aktarıldı.

DENİB AKADEMİ eğitimlerine, 13 Aralık 2016 Salı günü Denizli’de ve 14 Aralık tarihi Çarşamba günü Uşak ilinde yapılacak olan “Dış Ticaret Bilgilendirme Seminerleri” ile devam edecek.

 

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir