Karaca: “Korkmuyoruz, yılmıyoruz, çalışıyoruz” 

Karaca: “Korkmuyoruz, yılmıyoruz, çalışıyoruz” 

CHP Genel Başkan Yardımcısı Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, Erzurum’da ve Trabzon’da gerçekleşen provakasyon olaylarını kınadıklarını, toplumsal kutuplaşmayı körükleyerek seçimlere korku ikliminde girilmesi için uğraşanlara rağmen 85 milyonu kucaklamak için 14 Mayıs’ta toplumsal barış ve huzuru bu ülkeye getirmeye söz verdiklerini söyledi.

Geçen hafta sonu sonu Çal, Beyağaç, Buldan ve Sarayköy ilçelerinde yaptığı çalışmaların ardından hane ziyaretleri ve mahalle buluşmalarına katılan CHP Genel Başkan Yardımcısı Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca tekstil fabrikalarında da işçilere seslendi Karaca “: Kimse korkmasın, endişe de duymasın. Bu seçimlerin galibi millet olacak, şer güçler tarihin çöplüğüne atılacak.” dedi.

“BİZ DAİMA MİLLETİN YANINDAYIZ”

Milletvekili Karcaca “Sarayköy Uyanık Mahallesi’nde büyük coşkuyla karşılanan Gülizar Biçer Karaca; dünkü paylaşımlarında her şey çok güzel olacak mesajı verdi: “Bu topraklarda nifak tohumları ekenler, siyaseti kirli oyun sahnesi zannedenler, milletle kucaklaşmalarımızdan korkan şer güçler korkuyorlar, korkacaklar, korksunlar. Biz milletin yanındayız. Bilin istedim. Her şey Çok Güzel Olacak.

“CUMHURBAŞKANIMIZ 85 MİLYONU KUCAKLAYACAK”

Hem Trabzon hem Erzurum’da 85 milyon yurttaşımıza yara veren, hepimizin içini acıtan hiç de onaylamadığımız olumsuz olaylar yaşandı. Aylardan beri böyle olayların seçim öncesi çıkabileceğinin farkındayız, biliyoruz. Cumhurbaşkanı adayımız Genel Başkanımız sayın Kemal Kılıçdaroğlu her fırsatta gerek videolarla gerek paylaşımlarıyla tüm yurttaşlarımızı sükunete davet ediyor.

“TÜM NİMETLERİ 85 MİLYONLA PAYLAŞACAĞIZ”

 “Bizler; sizlerle birlikte ötekileştirmeden, ayrımcılıktan, kutuplaştırmadan ve sürekli azarlanmaktan yorulduk. Biz bu ülkeye kucaklayıcı, birleştirici, 85 milyona Cumhurbaşkanlığı yapacak, 85 milyona siyasetin bir görev olduğunun bilinciyle hizmet edecek bir anlayışı iktidara getirmek için çalışıyoruz. Hepimizi birbirimizle barıştırmak için, Halil İbrahim Sofrası’nda 85 milyonun temsil edileceği, birlikte o sofraya oturacağı, tüm nimetleri paylaşacağı bir Türkiye için çalışacağız. Çok yorulacağız ama vazgeçmeyeceğiz. Birlikte kazanacağız.” Dedi.

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir