“Kapımız tüm vatandaşlarımıza her daim açık”

“Kapımız tüm vatandaşlarımıza her daim açık”

Yeni yılın ilk ‘Halk Günü’nde vatandaşlarla bir araya gelen Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, “Her ayın ilk çarşamba günü halk günü toplantılarımızı gerçekleştireceğiz. Pamukkale Belediyesi’nde her gün halk günü. Kapımız tüm vatandaşlarımıza her daim açık” dedi.

Pamukkale Belediyesi’nin ana hizmet binasında bulunan Pamuk Kafe’de 2020 yılının ilk ‘Halk Günü’ gerçekleştirildi. Toplantıda; Belediye Başkan Yardımcıları, birim müdürleri de hazır bulundu.  2020 yılında her ayın ilk Çarşamba günü halk gününde vatandaşları misafir edeceğini belirten Başkan Örki, “Vatandaşlarımızın dertlerini, sorunlarını, isteklerini çözmek için gayret edeceğiz. Zaten belediyemizde normalde de her günü halk günü olarak değerlendiriyoruz. Gelen bütün vatandaşlarımıza kapılarımız ardına kadar açık. Her ayın ilk Çarşamba günü olacak şekilde, ayda bir halk günü toplantılarımızı devam ettireceğiz. Ocak ayında bu ayın ilk Çarşambası yılbaşı tatiline denk geldiği için bu haftaya aldık. . Pamukkale Belediyesi’nde her gün halk günü. Kapımız tüm vatandaşlarımıza her daim açık. İllaki her ayı beklemeyin. Ne zamanki ihtiyacınız oldu, bir şeyleri paylaşmanız gerekti hemen çıkın gelin. Randevuya gerek yok, belediyeysek bir şekilde mutlaka sizinle görüşürüz, ihtiyaçlarınızı çözmeye gayret ederiz” dedi.

VATANDAŞLAR MEMNUN

Belediyenin yeni yılın ilk halk gününe gelen vatandaşlardan İlkay Arabacıoğlu, “Halk günü toplantısını öğrenince gelmek istedim. İsteklerimizi söyleyince en kısa sürede geri dönüş yapılacağını öğrendim. Sadece isteğini söyle git tarzı değil. Sorunlar burada hemen çözülmeye çalışılıyor. Direkt cevap verilmeye çalışılıyor. Yani uzun süre sonra sana geri döneriz tarzı bir şey yok. Hemen cevabımı alabildim. Güzel bir halk günü” diye konuştu. Topraklık Mahallesi’nden Fethi Sarpkaya ise Başkan Örki’nin vatandaşla bire bir görüşerek sorunlara anında çözüm bulma gayretinden memnun olduğunu belirtti. Dokuzkavaklar Mahallesi’nden gelen Gülsüm Yünlü, halk gününden memnuniyetini dile getirerek, belediyenin mahallelerindeki çalışmaları ile ilgili olarak, “Mahallemizde iyi çalışmalar oluyor. Vatandaşlar olarak çok memnunuz. Başkanımızın halk günlerinde yüz yüze görüşmeler yapması da önemli bir çalışma. Kendisine teşekkür ediyoruz” dedi.

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir