JANDARMADAN KOCABAŞ’A ‘HUZUR 2’ OPERASYONU

JANDARMADAN KOCABAŞ’A ‘HUZUR 2’ OPERASYONU

Denizli İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekipler, Eylül ayında düzenledikleri ‘Huzur’ operasyonlarının ikincisini gerçekleştirdi. Honaz’ın Kocabaş Mahallesi’nde yapılan ‘Huzur 2’ operasyonunda çok miktarda uyuşturucu maddeye el konulurken, 3 kişi gözaltına alındı.

Denizli İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekipler, Kocabaş Mahallesi’nde Eylül ayında Honaz’ın düzenledikleri ‘Huzur’ operasyonlarını sürdürüyor. Eylül ayında yapılan ‘Huzur 1’ operasyonunda çok miktarda uyuşturucu madde, silah, mühimmat ve hırsızlık eşyaşları el konulurken, konuyla ilgili olarak 17 kişi tutuklanmıştı.

İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekipler, uyuşturucu madde arama köpeklerinin de yer aldığı ‘Huzur 2’ operasyonuna imza attı. Jandarma tarafından yapılan eş zamanlı aramada; 52 Gr eroin, 100 Gram yanmış eroin, 16 Gram esrar, 11 suboxone uyuşturucu hap, 2 adet 9 mm ruhsatsız tabanca, 3 kurusıkı tabanca, 6 adet 9 mm tabanca mermisi, av tüfeği, laptop bilgisayar ve uyuşturucu madde satışından elde edilen 4 bin 500 TL nakit para ele geçirildi.

Ele geçirilen malzemelere el konulurken; konuyla ilgili olarak 3 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınan zanlılardan birinin 4 ayrı suçtan arandığı tespit edilirken, uyuşturucu madde satın almaya gelen 4 kişi de gözaltına alındı. Konuyla ilgili olarak 2 kişinin de arandığı bildirildi.

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir