İSİM SPONSORU TARTIŞMASI SÜRÜYOR!

İSİM SPONSORU TARTIŞMASI SÜRÜYOR!

Denizlispor’da 5 Mayıs’ta yapılacak olağanüstü genel kurul öncesi Başkan Süleyman Urkay ile yönetimdeki muhalif 9 isim arasında karar defteri tartışması yaşanıyor.

Denizlispor’da Başkan Süleyman Urkay, muhalif grubun isim sponsorluğu için Lezita firmasıyla anlaşılması ve kulübün adının Lezita Denizlispor olması yönünde karar alınması talebini kabul etmedi.

ATİLLA:’KULÜBÜN ADİ LEZİTA DENİZLİSPOR OLMUŞTUR’

Muhalif ekipten İdari ve Mali İşlerden Sorumlu Asbaşkan Taner Atilla, karar defteri kendilerine verilmediği için isim sponsoru konusunda karar alıp Futbol Federasyonu’na bildiremediklerini söyledi. Takımın isim sponsorunun Lezita olması için tüm çalışmaların tamamlandığını belirten Atilla, “Lezita ile anlaştık. Artık kulübün adı Lezita Denizlispor olmuştur. Ancak kulübün karar defteri Başkan Süleyman Urkay’da olduğu için karar alıp Federasyon’a gönderemiyoruz” dedi.

URKAY KARARI İMZALAMADI

Başkan Süleyman Urkay ise görevinden istifa etmediğini hatırlatarak, “5 Mayıs’a kadar başkan olarak hukuki sorumluluk taşıyorum. İstifa etmedim. Henüz göreve talip çıkmadı. Benden sponsorluk için kararı imzalamam istendi ama yönetimi kimin devralacağı belli olmadığı için imza atmadım” dedi. 

Serhat DELİKARA

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir