İMECE USULÜ OKULA BİR TUĞLA DA VELİ UĞUR’DAN

İMECE USULÜ OKULA BİR TUĞLA DA VELİ UĞUR’DAN

İmece usulü yaptırılan Zeytinköy Hayırseverler Ortaokulu’nun yapımı için Bakkur Gıda’nın sahibi Hayırsever İşadamı Veli Uğur, okulun yapımı için 100 bin lira bağışta bulundu.

İmece usulü yaptırılan Zeytinköy Hayırseverler Ortaokulu’nun yapımı için hayırsever işadamları desteklerini sürdürüyor. Bakkur Gıda’nın sahibi hayırsever İşadamı Veli Uğur, Zeytinköy Hayırseverler Ortaokulu’nun yapımı için 100 bin lira bağışta bulundu. Denizli Valiliği Toplantı Salonu’nda gerçekleşen protokole; Vali Dr. Ahmet Altıparmak, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, İşadamı Veli Uğur ve oğlu Mustafa Uğur katıldı. Bu protokolle birlikte imece usulü okulun 15. Protokolü imzalanmış oldu. Hayırseverlerin katkılarının devam ettiğini belirten Vali Altıparmak “Bugüne kadar katkı koyan hayırseverlerimize çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra da bu katkıların devam edeceğine inanıyorum” diye konuştu.

Okula katkı sağlamaktan dolayı çok mutlu olduğunu belirten . Bakkur Gıda’nın sahibi hayırsever işadamı Veli Uğur, bunun devamını getireceğine söz verdi. Konuşmaların ardından okulun protokolü imzalandı. 

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir