İLK İKRAMI ALTIPARMAK YAPTI

İLK İKRAMI ALTIPARMAK YAPTI

Denizli İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir’in girişimi ve Pamukkale Belediyesi’nin desteği ile İl ve ilçe genelinde görevde olan emniyet mensuplarına, ikram için tasarlanan otomobil tanıtıldı.

Gayret sizden, ikram bizden’ projesi kapsamında hizmete sunulan araçta ilk ikramı Vali Dr. Ahmet Altıparmak yaptı. Kınıklı Polis Merkez Amirliği’nde düzenlenen tanıtıma; Vali Dr. Ahmet Altıparmak, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Pamukkale Kaymakamı Hayrettin Balcıoğlu, Merkezefendi Kaymakamı Şükrü Görücü, İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, İl Jandarma Komutanı Albay Cengiz Yıldız, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu ile davetliler katıldı.

Vali Dr. Ahmet Altıparmak; “Hizmetin kalitesinin artması önemli. Hizmette güler yüzün olması, hizmet alanın ve hizmet verenin memnun olması çok önemli. Biz genelde hizmet alanları önceleriz. Onların memnuniyetini ölçeriz. Ama hizmet verenler ne kadar memnun bu da önemli. İki tarafı da dinlemek zorundayız. Herkes sıcak yatağında uyurken, gece gündüz çalışan Emniyet, Jandarma, Sağlık, AFAD ve Belediye personeli gibi yoğun çalışanların ihtiyaçları neler bunları belirleyerek temin etmeliyiz. Bu sayede daha mutlu bir şekilde, kendilerine önem verildiğinin farkında olarak hizmet vermeleri çok önemli. Huzurlu bir çalışma ortamını sağlayabilirsek ne mutlu bize” dedi.

Konuşmaların ardından ‘Gayret sizden, ikram bizden’ projesi kapsamında tasarlanan araç hizmete alındı. Vali Dr. Ahmet Altıparmak ve Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, hizmet aracında incelemelerde bulunarak hazırlanan çayı polislere ikram ettiler. 

DOĞAN AKŞİT

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir