İLHAN: DENİZLİ BAROSU BÜYÜK BİR AİLE

İLHAN:  DENİZLİ BAROSU BÜYÜK BİR AİLE

Geçmiş dönem yönetim, denetim ve disiplin kurulları ile Türkiye Barolar Birliği delegelerine yönelik plaket töreninde konuşan Denizli Baro Başkanı Müjdat ilhan, “Denizli Barosu büyük bir aile” dedi.

Kısa süre önce olağan genel kurulunu gerçekleştiren Denizli Barosu, önceki dönem yönetim, denetim ve disiplin kurulları ile Türkiye Barolar Birliği delegelerine yönelik yemek verdi. Dedeman Park Otel'deki yemeğe hem önceki hem de yeni dönemde kurullarda görev alan avukatlar eşleri ile birlikte katıldı. Gecede konuşma yapan Denizli Barosu Başkanı Müjdat İlhan, “Denizli Barosu büyük bir aile. Birlikte keyifle görev yaptığımız arkadaşlarımıza gösterdikleri özveri için teşekkür ediyorum. Denizli Barosu'nu geçtiğimiz dönemde en iyi şekilde temsil ettik. Bu dönem yenilenerek meslektaşlarımızın karşısına çıktık.  Yeni dönemde çıtayı daha da yükselteceğimizden kimsenin kuşkusu olmasın" diye konuştu.

Görev süresini tamamlayan 6  Yönetim Kurulu üyesi;  Av. Alpaslan Oruç, Av. Fatma Kıyak, Av. Mefaret Aydın Çam, Av. Kerem Tahir Üzelce, Av. Emin Eren, Av. Tevfik Kendirli’ye; Disiplin Kurulu üyeleri Av. Kadir Kurucu, Av. Ufuk Serter’e Denetleme Kurulu üyeleri; Av. Süheyla Bural, Av. Özlem Doğan Bıyıklı, Av. Mustafa Doğan’a ve Türkiye Barolar Birliği delegeleri Av. Kamil Doğan, Av. Onur Dayıoğlu, Av. Halil Sarı’ya plaket takdim edildi.

 

 

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir