HOROZ KONGREYE GİDİYOR

HOROZ KONGREYE GİDİYOR

Denizlispor’da Başkan Mustafa Üstek kongre kararı aldı. Transfer görüşmeleri için Ankara’ya gittiğinde takımın primini ödeme sözü veren yönetimin tek kuruş çıkmaması kongre kararının alınmasına başrolü oynadı.

Denizlispor Başkanı Mustafa Üstek kongre kararı aldı. Mayıs ayında yapılan seçimde başkanlığa 2’nci kez seçilen Üstek, yeni yönetimden katkı alamayınca kongre kararı aldı.

PRİM MESELESİ SABIRLARI TAŞIRDI
Başkanın kongre kararı almasındaki en büyük sebebin Altınordu maçı öncesi dağıtılması gereken Adana Demirspor galibiyetinin primi olduğu öğrenildi. Daha önce yö­ne­tim ku­ru­lu top­lan­tı­sın­da prim­le­ri ödeme sözü veren yö­ne­ti­ci­ler tek kuruş katkı koy­ma­yın­ca Baş­kan Üstek’in de sabrı taştı. Trans­fer gö­rüş­me­le­ri ve yeşil si­yah­lı ku­lü­be kay­nak ara­yı­şı için An­ka­ra’ya giden Baş­kan Mus­ta­fa Üstek bu sı­ra­da yö­ne­tim­e prim­le­ri ödeyin talimatı verdi. Fakat Cuma ak­şa­mı saat 17:00’ye kadar yö­ne­ti­ci­ler­den tek kuruş çık­ma­yın­ca Başkan Üstek yine dev­re­ye girdi ve ta­kı­mın pri­mi­ni da­ğıt­tı.

KONG­RE KA­RA­RI ALDI
Başkan Üstek yönetiminde isteği üzerine kongre kararı aldı. Yeşil siyahlılar 20 Eylül’de olağanüstü genel kurul gerçekleştirecek. Edinilen bilgiye göre Başkanın bir aday çıkması halinde görevi devredeceği kaydedildi. Başkan Üstek’in bir aday çıkmaması durumunda kulübün kayyuma kalmasını da müsaade etmeyeceği öğrenildi. Yıllarca yöneticilik yapan ve 2 yıldır da başkanlık görevini yürüten Üstek’in uzun yıllardır beraber çalıştığı Taner Atilla ve Necip İrdem dışında bütün yöneticileri değiştireceği kaydedildi.

İBRAHİM ALAYONT​​​​​​​

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir