HAYIRSEVERLER ORTAOKULU İÇİN 4. PROTOKOL İMZALANDI

HAYIRSEVERLER ORTAOKULU İÇİN 4. PROTOKOL İMZALANDI

Denizlili Hayırseverler tarafından İmece usulü yaptırılacak olan Pamukkale Zeytinköy Hayırseverler Ortaokulu için 4. Protokolün imzasını işadamı Osman Zorlu attı.

Denizlili Hayırseverler tarafından İmece usulü yaptırılacak olan Pamukkale Zeytinköy Hayırseverler Ortaokulu’nun yapımı için 4. Protokol Denizli Valiliği Toplantı Salonu’nda düzenlenen törenle imzalandı. Protokol imza törenine Denizli Valisi Dr. Ahmet Altıparmak, Vali Yardımcısı Ali Şanlıer, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Denizlili Hayırsever İşadamı Osman Zorlu katıldı.

Vali Dr. Ahmet Altıparmak ise Hayırsever işadamı Osman Zorlu’ya teşekkür ederek “Denizli’nin yakından tanıdığı bir isim Osman Zorlu. Daha önceden de 150 ton boya bağışında bulunmuş ve Zehra Suna Manasır İlkokulu- Ortaokulu dış cephelerini boyatmış. Bugün de Denizli Pamukkale Zeytinköy Hayırseverler Ortaokulu’na katkıları dolayısıyla bu protokolü yapıyoruz. Siz de biliyorsunuz ki bu Hayırseverler Ortaokulu’nu birden çok iş adamımız ile birlikte yaptırmayı planlıyoruz. Bu çerçevede de sizin huzurunuzda imzalayacağımız bu protokol ile Hayırseverler Ortaokulu’na Hayırseverimiz Osman Zorlu Bey’in yüz bin liralık bir desteği olacak. Bu hayırseverlik kültürünü aileye kazandırdıkları ve devam ettirdikleri için de tebrik ediyorum. Ayrıca bu işin koordinasyonunu yapan Milli Eğitim Müdürümüze ve ekibine teşekkür ediyorum. Siz değerli basın mensuplarına da gerçekleştirilen bu tür etkinlikleri gayet güzel bir şekilde topluma duyurduğunuz ve bu iklimin oluşmasına ciddi bir katkıda bulunduğunuz için teşekkür ediyorum” diye belirtti.

Törende konuşan Hayırsever İşadamı Osman Zorlu “Öncelikle Milli Eğitim Müdürü Mahmut Bey’e çok teşekkür ediyorum. Bizim böyle hayırlı bir işe vesile kıldığı için. Bizde her yıl bir okulu sahiplenerek bakımı üstleneceğiz. Çünkü eğitim ülkemizin kültürünü geliştirecek bir unsurdur” diye belirtti.

Konuşmaların ardından Denizli eğitimine destek protokolü Vali Dr. Ahmet Altıparmak ve Hayırsever İşadamı Osman Zorlu tarafından imzalandı.

Pamukkale İlçesi Zeytinköy Mahallesi’nde yaptırılacak olan okul, 24 derslikli, bodrum+zemin+3 kat ve konferans salonundan oluşacak.

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir