HALK TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

HALK TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Halk Toplantıları’nın üçüncüsü Vali Yardımcısı Kemal İnan başkanlığında gerçekleştirildi. Vatandaşlarımız toplantıda sorun, talep ve şikâyetlerini direkt olarak Vali Yardımcısı Kemal İnan’a iletti.

Valilik Konferans Salonunda düzenlenen Halk Toplantısına; Vali Yardımcısı Kemal İnan, PAÜ Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağ, Vali Yardımcıları, Merkezefendi Kaymakamı Şükrü Görücü, Pamukkale Kaymakamı Hayrettin Balcıoğlu, İl Jandarma Komutanı Albay Cengiz Yıldız, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Daire Müdürleri, muhtarlar ile vatandaşlar katıldı.

Toplantıda; vatandaşlarımız sorun, talep ve şikâyetlerini Vali Yardımcısı Kemal İnan’a aktardı. Vali Yardımcısı Kemal İnan, vatandaşlarımızın sorularını cevaplayarak, çözüm bulunması için ilgili Daire Müdürlerinden konularla ilgilenilmesini istedi.

Toplantıda söz alan vatandaşlar, gerek bireysel gerekse mahallelerinde bulunan birçok sorun, talep ve şikâyetini aktarma fırsatı buldu. Eğitim, iş, tarım ve sağlık konuları başta olmak üzere Belediye ve DESKİ ile ilgili konuları içeren sorunlar vatandaşlarımız tarafından toplantıda dile getirildi. Vatandaşlarımız ayrıca toplantının ardından istek ve şikâyetlerini Valilik binasında hazırlanan platformda ilgili Daire Müdürlerine iletti.

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir