GENÇLER MÜNAZARA TURNUVASINDA BULUŞACAK

GENÇLER MÜNAZARA TURNUVASINDA BULUŞACAK

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi ile PAÜ Münazara Kulübü ortaklığında düzenlenecek Denizli 5. Geleneksel Liselerarası Münazara Turnuvası müracaatları başladı. 2-3-4 Aralık’ta gerçekleştirilecek turnuva için başvurular 25 Kasım 2016’da sona erecek.

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi ile Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Münazara Kulübü işbirliğinde, bu yıl 5’ncisi düzenlenecek "Denizli 5. Geleneksel Liselerarası Münazara Turnuvası" için müracatlar başladı. 2- 3-4 Aralık 2016’da PAÜ Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan münazara turnuvasına katılmak isteyen okullar https://denizlimunazara.wordpress.com adresinden müracaat edebilecek.  25 Kasım 2016 Cuma günü başvuru işlemleri sona erecek olan Denizli 5. Geleneksel Liselerarası Münazara Turnuvası’nda gençler belirlenen konularda beyin fırtınası yapacak.

ÖDÜL TÖRENİ 4 ARALIK’TA

2 ve 3 Aralık 2016 tarihinde PAÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi A blok’da yapılacak olan turnuvanın kapanış programı ve ödül töreni 4 Aralık 2016’da PAÜ Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleştirilecek. Turnuvada dereceye giren takım ve en iyi konuşmacı ödüllendirilecek; ayrıca tüm katılımcılara sertifika verilecek. 

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir