FİNAL ÖĞRETMENLERİNİN ’90’LAR’ GÖSTERİSİ BÜYÜLEDİ

FİNAL ÖĞRETMENLERİNİN ’90’LAR’ GÖSTERİSİ BÜYÜLEDİ

Denizli Final Okulları öğretmenlerinin sahne aldığı “90’lar Bir Efsane” isimli gösteri izleyenleri büyüledi. 1990’lı yılların hit şarkılarını seslendiren, danslarından örnekler sunan öğretmenler hem becerileri, hem de özgüvenleri ile bol bol alkış aldı.

Denizli Final Okulları bu kez farklı bir organizasyona imza attı, öğrenciler yerine sahneye öğretmenler çıktı. Okulun müzik öğretmenlerinin koordinasyonunda, uzun süren provaların ardından sahne alan Final öğretmenleri davetlilere unutulmaz anlar yaşattı.

Denizli Final Okulları Kurucu Müdürü Sadi Öztekin, kendilerine güzel bir sürpriz yaptıklarını belirterek, “90’lar çok güzeldi. Öğretmenlerimiz de çok iyi hazırlanmışlar, bize mükemmel bir gösteri sundular” diye konuştu.

“90’LARLA KÖPRÜ KURDUK”

Denizli Final Okulları Müzik Öğretmeni Aslı Zencir, gösteri için tüm ekip olarak ders dışı zamanlarda hazırlandıklarını belirterek, “90’lar popta patlamanın olduğu dönemler. Tüm velilerimizin de bu yıllar ile ilgili mutlaka bir anısı var. 90’lar ile günümüz arasında köprü olmak istedik” diye ifade etti.

Denizli Gazetesi uygulamamızı ücretsiz indirip; gelişmelerden anlık olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir